Wpis z mikrobloga

Mirki, gdybyście mieli nieograniczony budżet i musieli wybrać JEDEN samochód do codziennej jazdy przynajmniej na parę lat, to który?

Czyli samochód zarówno do miasta, jak i w trasę, na wyjazd na wakacje i do zaparkowania pod supermarketem i przewiezienia zakupów do domu - więc Lamborghini Egoista np. raczej odpada ;)

Dla mnie to Mercedes G klasa AMG.

#samochody #motoryzacja #carboners
rzep - Mirki, gdybyście mieli nieograniczony budżet i musieli wybrać JEDEN samochód d...

źródło: comment_KHCAzdZ8GdPqj6q3K7GUVfFuZgkfxi3S.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: Nissana GT-R Egoist bym wybrał ale jak tańsze coś to tylko elektryk Leaf lub Tesla. Leafem jeździłem w najbogatszej opcji, bardzo przyjemnie się prowadzi.
  • Odpowiedz
@rzep: mój ojciec ma gielende długą 461, jeździłem z 5 innymi choć amg nie i nie chciałbym tym pomykać na co dzień, to bardziej ciężarówka niż osobówka i skrętu nie ma więc na małych rondach musisz się czaić, już bliżej krótkiemu niskiemu sprinterowi do osobówki niż gklasie
  • Odpowiedz
@mariecziek: Też mi się od zawsze podoba, ale właściwie, to w modelu ze zdjęcia (x308) nie montowali już V12-tek. Były dostępne w x300 (a dokładnie x305, bo taką nazwę kodową miały modele z V12-ką), czyli w latach 1994-97. Chociaż ja bym jednak wolał x350, najlepiej R-kę z V8-ką wspomaganą kompresorem. Ewentualnie S-Typa R, bo na co dzień poręczniejszy jednak, a z tyłu i tak wożę kogoś raz na ruski rok.
petrolhead663 - @mariecziek: Też mi się od zawsze podoba, ale właściwie, to w modelu ...

źródło: comment_iXH6nbljshyUqm6LPWfrA99ela9cEU5G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@petrolhead663: Mi bardziej podoba się salon w x300. Głównie to chodzi o zegary. Są wszystkie za jedną szybą, a obok kierownicy jest "parapet" z przyciskami. Jaguary od 1997 roku pod tym względem są brzydsze.
  • Odpowiedz