Wpis z mikrobloga

Mirki jest c-----o wiecie? Bo rezerwowanie biletów na pogrzeb dziadka w dzien dziadka to jest perfidna przebrzydła ironia losu. Przecież ja powinnam pojechać żeby mu złożyć życzenia, powinnam znalezc dla Niego czas wcześniej, zobaczyć sie z Nim,
no cokolwiek, ale nie na pogrzeb! Mam w sobie milion żalu i złości, bo jak to, przecież dwa dni temu wybierałam mu koniak, bo to dobre na serce, a on wziął i umarł, zanim zdążyłam my złożyć życzenia, usłyszeć głos, zobaczyć na Skajpie. Jedyne co mam w głowie to sytuacja jak w jadalni przy stole uczył mnie kolorować i cierpliwie tłumaczył że trzeba robić takie małe kółeczka i siedział ze mną, dopóki mi nie zaczęło wychodzić. Jako jedyny miał cierpliwość do kołysania moich dwóch sióstr (rodzonej i ciotecznej), bo miały w zwyczaju budzić sie nawzajem, a on siedział pod jablonką i kołysał raz jeden raz drugi wózek. I jak cieszył sie, że będzie pradziadkiem, a potem ze odstawiam dziecko od cyca, bo dziabnę z nim pigwóweczkę. I jak kroił tak drobno warzywa na sałatkę, swoim małym nożykiem. A teraz to zostały po nim krzyżówki i mnóstwo zeszytów z numerami po totolotku. No jak to tak.
#gorzkiezale #sadstory
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@manivelle: Los bywa chujem. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2013, jak co roku planowany był zjazd rodzinny i wigilia u dziadka. Pare minut przed 7 rano tego dnia dziadek zmarł. Tego też dnia przypadała kolejna rocznica ślubu wujka (syna dziadka) oraz urodziny mojego ojca (również syna dziadka). #sadstory
  • Odpowiedz
@manivelle: Wczoraj minęły dwa tygodnie jak pochowałam swojego. Jakkolwiek nie lubię swoich dziadków i nigdy nie miałam z nimi innych stosunków niż grzecznościowe, tak mimo słabego kontaktu o tym dziadku miałam podstawy mówić dobrze, bo jako jedyny wyrażał szczere uczucia wobec mnie i mojej siostry.
Sęk w tym, że nawet nie był moim biologicznym dziadkiem. A był jedynym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@manivelle: znam Twoj bol, az za dobrze. We wrzesniu stracilem 2 dziadków w przeciagu 6 dni. To co czuje i czulem jest nie do opisania. Trzymaj sie cumpelo!
  • Odpowiedz
@manivelle: trzymaj się Mani i nie daj się smutkowi. Dziadek by na pewno tego nie chciał. masz po nim na pewno wiele radosnych wspomnień i to ich się trzymaj :).

PS. Mój dziadek też miał zeszyt z numerami totolotka
PPS. Btw - lecisz jutro z doncaster do wawy?
  • Odpowiedz
@manivelle: Jeśli to nie trolling to strasznie współczuję, sam mam czasem napady lękowe gdy sobie pomyślę, że w perspektywie kilku miesięcy-lat (mam nadzieje,ze nie dni!) zabraknie mi babci bądź dziadka :(
  • Odpowiedz
  • 0
@jacek1982: Samo podejrzenie świadczy o zbyt dużej ilości internetow. Serio sądzisz, że usmiercilabym dziadka? Po co? Odrobine atencji? Jak chorym człowiekiem jesteś że takie rzeczy Ci przychodzą do głowy.
  • Odpowiedz