Wpis z mikrobloga

Dla potomnych xD bo @kamil1210: usunął

jeżeli coś ma dawać raka lub pokazywać niski poziom jakiejś grupy społecznej to jesteście to wy.

#ksiazki #gorzkiezale #wroclaw #empik #minecraft


książka jest o tym co dzieci bawi

książka zaciekawi dzieci

dzięki książce maja o czym rozmawiać z kolegami i może zachęcą kolegów do czytania

Ale nie, trzeba pokazać jakim to minecraft jest rakotwórczym produktem.


Minecraft to najlepsza rzecz jaka mogła się przydarzyć branży gier i temu pokoleniu. Przykro mi się czyta o takie wpis jak to co wisi teraz w popularnych w #minecraft.

_____________________________________________________________________________________________
#shitwykopsays
MAJGRAFT GURWA NAJLEPSZY

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@neib1:
Minecraft to najlepsza rzecz jaka mogła się przydarzyć branży gier i temu pokoleniu. Przykro mi się czyta o takie wpis jak co wisi teraz w popularnych w #minecraft.
xD
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: colega złapał ból anusa o obrażanie książki o majkrafcie - dającej nomen omen raka i zawołał do swoich biedaprzemyśleń na temat tego rewolucyjnego produktu każdego kto zaplusował ten wpis.
Zawołanie ponad dwustu osób przez pomarańczkę to nie jest prosta sprawa, więc naprawdę musiał się postarać xD
  • Odpowiedz
@feketehajuno: Niech się wtydzi :) Może jak się powstydzi to może zrozumie, że bóldupienie w internetach i to jeszcze o jakieś gierki jest powodem do żenady.
  • Odpowiedz
@neib1: Najśmieszniejsze to, że ja do minecrafta nic nie mam i nawet podobało mi się co tam mój junior tworzył, a również zostałam zawołana i oskarżona o "dawanie raka lub pokazywanie niskiego poziomu jakiejś grupy społecznej". Jak mi przykro :-(
  • Odpowiedz
@neib1: wlasnie przeczytalem ten fragment ksiazki...
2 razy bo od pierwszego kopa nic nie zrozumialem.
I w sumie to jest super pomysl na poprawe czytelnictwa wsrod mlodziezy.
Wiesz tytuly typu:
Lysek z pokladu minecraft
Syzyfowe prace
Szklane domy
  • Odpowiedz