Wpis z mikrobloga

@Baczy: faktycznie obok jest chodnik i wydzielony pas dla rowerzystów, nawet ludzi tam nie ma przy przystanku, więc nie wiem co go skłoniło do jazdy po ulicy..zresztą akurat tam jest fajnie, bo z obu stron ulicy jest ścieżka.
@Baczy Oczywiście, policja jak najbardziej powinna mu wlepić mandat, bo nie porusza się po wyznaczonym miejscu. Dopiero jak by ścieżki nie było, to mógł by jechać po drodze, ewentualnie chodnikiem jeśli jego szerokość jest większa niż 2m, oraz jeśli prędkość ruchu na drodze jest dozwolona na większą niż 50km/h.
@Baczy: Gość pewnie kilka razy wpadł jednak na jakiegoś wędrowca, który mu pod samym nosem skręcił o 90° i woli jeździć ulicą. Ja ostatnio bym skasował jakąś babcię, która tak skręciła i zaczęła przechodzić w poprzek wydzielonej części dla rowerów. Możesz krzyczeć, dzwonić, odstawiać taniec voodoo i nic.
@Baczy: Ma ścieżke więc powinien wybrać ścieżkę, a nie utrudniać ruch.
Może, że ta ścieżka nie nadaję się do jazdy ( mam takie w mieście - wtedy wybieram drogę ), lecz pewnie ścieżka jakaś kostka równiutka.
@Dewiantka: rozjeżdżać, kiedyś zostałem zaatakowany na ścieżce rowerowej, że taranuje ludzi - to zatrzymałem się, wróciłem posłuchałem jakim jestem gówniarzem, chamem itp. wyciągnąłem telefon, powiedziałem, że dzwonimy po policje/miejską i niech tłumaczą kto trochu jest winny, że porusza się rowerem po ścieżce rowerowej. Chwila zwątpienia Pani, burknęła zmieniła pas.
@Baczy: ja czasami w Łodzi na odcinku do pracy wolę jechać ulicą niż ścieżką, bo jest mnóstwo za wysokich krawężników, nawet tych na ścieżkach, a czasami są kretyni co rozsypują szkło specjalnie na ścieżkach i dwa razy już przebiłem dętkę. także dziękuję, wolę w pewnych momentach ulicą.
obok ma prawie nową ścieżkę rowerową. Skąd się biorą tacy myśliciele ? Czy w takiej sytuacji policja ma prawo do wlepienia mandatu ?


@Baczy: O #!$%@?!

1. To nie jest ścieżka rowerowa (C-13) tylko bieda-CPR z kostki,
2. Z KOSTKI,
3. BEZ PRZEJAZDÓW ROWEROWYCH (tylko przejścia dla pieszych) I Z WYSOKIMI KRAWĘŻNIKAMI,
4. Kończy się w dupie pod realem i żeby dalej jechać musisz się teleportować
5. Proponuję ci skorzystać