Wpis z mikrobloga

Mirkowe dziki, szukam dobrej jakości gainera, którego będę używał bezpośrednio po treningu. Za odpowiedzi typu zjedź kurczaka z ryżem zamiast proszku - dziękuje. Gainer ma być używany sporadycznie jako uzupełnienie diety, niestety obowiązki nie zawsze pozwalają na choćby 20 minut w kuchni by przygotować posiłek. Przeglądałem sporo publikacji, próbowałem sam coś wybrać ale do żadnego nie jestem przekonany. Na forach typu kfd czy sfd też ciężko, bo 90% tam to barany polecające produkt, bo ma dobry smak i się fajnie rozpuszcza. Nieważne, że w składzie białko sojowe ważne, że bananowy super smakuje. Zresztą większość tam poleca mutant massa, który zrobiony jest na wiadrze cukru. Na sytuację finansową nie narzekam więc cena nie gra roli a zależy mi na tym by miał po prostu świetny skład. Podzieli się ktoś doświadczeniem?
#silownia #mikrokoksy
  • 14
@wiktorek_pl: wiesz, że ciężko doradzić w takich sprawach? Producenci nie zawsze podają właściwy skład swojej mieszanki. Co taki zwykły użytkownik może Ci powiedzieć o gainerze? Jedynie tyle, jak smakuje i czy się pieni. Nawet nie jesteś w stanie zweryfikować, czy działa, bo skąd masz wiedzieć, czy tyje od gainera czy od innych składników diety? W necie nie znajdziesz rzetelnych publikacji, na temat gainerów, bo żeby coś takiego zrobić, ktoś musiałby wyłożyć
@Masterczulki: Zanim umieściłem ten wpis przeszukałem mirko na ten temat i nic ciekawego nie było. Większość wpisów na ten temat umieszczają studenci szukając czegoś jak najtańszego a w miarę dobrego. Nie znalazłem w tych wpisach żeby ktoś podał jakieś dobre źródła lub samemu uargumentował porządnie wybór jakiegoś gainera, dlatego liczyłem, że może wypowie się ktoś mocno obeznany w temacie.