Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale dostałam raka. Byłam dziś na egzaminach w szkole i dwie pindy co siedziały obok w czasie przerw narzekały na nasz kraj i wychwalały zachód. A czemu? Bo 20 letnia mamuska z małym dzieckiem mysli, że jej sie nalezy mieszkanie socjalne przynajmniej dwupokojowe tylko dlatego, że wysrała z siebie gówniaka. I ona jedzie z facetem na zachód, do Francji, ale nie nie po to aby uczciwie pracowac i się dorobić, chłop do roboty a ona na socjal BO JEJ SIE NALEŻY ZA WYSRANIE GÓWNIAKA, druga na to dodaje, że no no ona zna ludzi z Anglii takich co to sobie na socjalu żyja ładnie i im sie po prostu nie opłaca iść do pracy, po #!$%@? lepiej być #!$%@? robakiem, ciągnąc hajs tylko dlatego że jest taka sposobność i robić złą sławe polakom którzy wyjechali na zachód się kształcić bądź pracować. I jeszcze ta druga narzeka, że w tej Angli mają obciąć ten socjal JAK TO SKANDAL. #!$%@? ile lat po upadku komuny musi minąc aby ludzie przestali żądać mieszka socjalnych czy hajsu od panstwa za nic. Ja #!$%@? i to niby te młode pokolenie urodzone już w wolnej Polsce a łby wyprane jak pokolenie komunizmu.

#gorzkiezale #oswiadczenie #polska #komunizm #socjalizm #kapitalizm #4konserwy #knp #polakicebulaki #emigracja
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

25 od obalenia komunizmu a u nas sie tylko czesciowo zmienia, dalej sa robaki ktore wystawiaja tylko lapy i mowia dej, dej


@alpaka: to nie tylko nasza "specjalność", nie opowiadaj głupot. W GB i wielu innych krajach są np spaślaki po 200kilo które same się spasły potem #!$%@? że to kalectwo i NALEŻY SIĘ zasiłek z tego tytułu.
  • Odpowiedz
@alpaka: nie mieszaj do tego komunizmu i mentalności postkomunistycznej. jakoś Anglicy nie zaznali komunizmu, a patusom stamtąd też się "należy" i mają podobną postawę. natury ludzkiej nie zmienisz i nie przypisuj mentalności #!$%@? Polakom.
  • Odpowiedz
Miałem koleżankę co wyjechała do Wielkiej Brytanii pracując na myjni, ale po roku zrobiła dziecko i żyje na socjalu. Każdy kombinuje żeby się nie narobić a zaroić :P
  • Odpowiedz
niby te młode pokolenie urodzone już w wolnej Polsce a łby wyprane jak pokolenie komunizmu

@alpaka: Pokolenie komunizmu nie miało wypranych łbów, bo na własnej skórze doświadczyło dobrobytu gospodarki socjalnej. To młoda gównażeria ma siano we łbie.
  • Odpowiedz
@alpaka: jak możesz nazywać jeden z najpiękniejszych momentów w życiu człowieka "wysrywanie"? Czy Twoja matka też Cię wysrała? Nie masz godności i czci człowieku

  • Odpowiedz