Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale dostałam raka. Byłam dziś na egzaminach w szkole i dwie pindy co siedziały obok w czasie przerw narzekały na nasz kraj i wychwalały zachód. A czemu? Bo 20 letnia mamuska z małym dzieckiem mysli, że jej sie nalezy mieszkanie socjalne przynajmniej dwupokojowe tylko dlatego, że wysrała z siebie gówniaka. I ona jedzie z facetem na zachód, do Francji, ale nie nie po to aby uczciwie pracowac i się dorobić, chłop do roboty a ona na socjal BO JEJ SIE NALEŻY ZA WYSRANIE GÓWNIAKA, druga na to dodaje, że no no ona zna ludzi z Anglii takich co to sobie na socjalu żyja ładnie i im sie po prostu nie opłaca iść do pracy, po #!$%@? lepiej być #!$%@? robakiem, ciągnąc hajs tylko dlatego że jest taka sposobność i robić złą sławe polakom którzy wyjechali na zachód się kształcić bądź pracować. I jeszcze ta druga narzeka, że w tej Angli mają obciąć ten socjal JAK TO SKANDAL. #!$%@? ile lat po upadku komuny musi minąc aby ludzie przestali żądać mieszka socjalnych czy hajsu od panstwa za nic. Ja #!$%@? i to niby te młode pokolenie urodzone już w wolnej Polsce a łby wyprane jak pokolenie komunizmu.

#gorzkiezale #oswiadczenie #polska #komunizm #socjalizm #kapitalizm #4konserwy #knp #polakicebulaki #emigracja
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokolenie komunizmu


@alpaka: bardziej chodzi o pokolenie socjalizmu, państwo dba o obywatela, panstwo daje, wiec ludzie mysla ze.... im sie nalezy, tak w koncu zostali wychowani przez samo panstwo co nie?
  • Odpowiedz
@alpaka: tak to niestety jest, ale wśród polek jest mały odsetek przejawów tejże mentalności. Wśród ciapaków jest ogromny. We Francji czy Niemczech mają po osiem dzieci i dobry z tego hajs mają od francuzów i niemców i to na zasadzie pomocy potrzebującym.
  • Odpowiedz
@kamilprh: no ja wiem ze na zachodzie to ciapaki najwieksze pijawki ale zalamuje mnie to ze 25 od obalenia komunizmu a u nas sie tylko czesciowo zmienia, dalej sa robaki ktore wystawiaja tylko lapy i mowia dej, dej
  • Odpowiedz
NIE WIEM JAK ODBIERAĆ TEN WPIS, NORMALNIE ALPAGA WYWOŁUJE BÓL DUPY WYKOPKÓW I TO MI SIĘ PODOBA, ATERAZ NIE WIEM CZY ZNOWU TROLLUJE CZY PISZE PRAWDĘ, JESTEM SKONFUDOWANY I NIE RZYCZE TEGO.!
  • Odpowiedz
@alpaka: no co się dziwisz? Największym osiągnięciem takich osób to właśnie wysranie gówniaka. Na tym się kończy ich cel egzystencjalny (oczywiście poza #!$%@? się wraz z Sebą).
  • Odpowiedz
@alpaka: Raz wiozłem taką znajomą Grażynę(6 dzieci) z inną jej znajomą, i przejeżdżaliśmy koło domu gościa-alkoholika, co się rozwiódł, i zaczęło się, że alimenty, a on bezrobotny, że państwo powinno dawać zapomogi.....
- I wypala Grażynka, ja jakbym żyła w Anglii i się z moim Januszem rozwiodła, to mi dajo dom, i piniądze żebym te dzieci wychowała, a nie tak jak tu w Polsce
  • Odpowiedz
@alpaka: Zostań moją żoną bo mądrze gadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Takich jak te dwie jest sporo nie tylko wśród kobiet, ale też wśród facetów co też by ssali socjal za nic nie robienie.
  • Odpowiedz
@alpaka: Też takich znam w uk. Kiedyś gościa pytam czy nie ma dość tej gównianej roboty w magazynie, nie myślał żeby jakikolwiek zawód zdobyć żeby więcej zarabiać. A ten mówi ze jakby zaczął więcej zarabiać to przecież by mu "benefity" mogli zabrać. Dziewczynie w ogóle zabronił iść do pracy na pełen etat bo się nie opłaca. Dom z socjalu. Wszystko od państwa wycyganione co tylko się da, na dodatek prąd
  • Odpowiedz