Wpis z mikrobloga

takie generalizowanie jest gówno warte


@Bimbermaeister: No nie do końca się z tym zgodzę. Jestem z Wrocławia i jakiś czas mieszkałem w Łodzi. Mam takie same wrażenia o łodzianach jak @Nieskalany_Mysleniem o poznaniakach. Ludzie w Łodzi to jest jakieś dno intelektualne, mentalność typowych Januszy - "nic mi nie zrobiłeś, ale postaram się żebyś miał jak najgorzej, a najlepiej gorzej ode mnie".
@Krumer: wiesz, ja kilkukrotnie będąc w Poznaniu spotkalem nadspodziewanie wielu patusów, ale nie chce generalizować w taki sposob. Znam też troche osob mieszkajacych w Poznaniu i są to naprawde życzliwi ludzie.
@Nieskalany_Mysleniem: Dla mnie najgorsi to kierowcy z poznania. Jak widzę dziwnie jadący samochód, to albo baba z telefonem przy twaryz, malująca paznokcie, albo poznaniak. Nie wiem z czego to wynika. Oczywiście nie wszyscy źle jeżdżą, ale ci najgorsi to właśnie kobiety, albo poznaniacy (bez znaczenia płeć).
@Loloman: dobrze prawisz bo parę razy byłem w Poznaniu i nie daj boże się pomylisz i nie na ten pas wjedziesz to już cie kompletnie nikt nie wpuści (i nie była to jednorazowa sytuacja bo miałem tak kilka razy)