Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy znalazłeś mega buga w silniku podczas całodniowego szukania go w #pracbaza, buga który jakimś cudem był tak niepoprawnie napisany, że działał dotąd, że aż ciężko dojść jakim cudem? aż mi podziękowano ^^

Miraski, Solpeo Engine na WebGLu będzie wymiatał, planuję użyć go na najbliższym #globalgamejam, jako pokaz możliwości! ;333 będzie oczywiście stream, o ile mi lapek pociągnie :D

(Łapcie utworek, bo grał mi cały dzień podczas napraw ^^)
#gamedev #muzyka #nightstep
PsichiX - To uczucie, gdy znalazłeś mega buga w silniku podczas całodniowego szukania...
  • 14
@Pruderyjny: a szukałem buga tyle czasu, bo istniał on od czasu na długo przed moim przejściem do firmy, przez co nikt nie wiedział, że to może być to - samotnie #!$%@?łem niezły kawał roboty, deal with it ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@PsichiX: Teoretycznie są jeszcze pewne częściowe rozwiązania jak TypeScript (nie przekonał mnie ale twórca phaser.js z niego korzystał i teraz Babylon.js również plus parę mniej znanych ale bardzo dobrych projektów), no i nasz kochany emscripten ale póki co widzę opinie, że jeśli chodzi o tego ostatniego to ludzie mają lepsze doświadczenia z PlayCanvas niż z eksporterem do webgl z Unity5.

Mam tylko nadzieję, że nie #!$%@?ą już totalnie js w kolejnym