Wpis z mikrobloga

@BlackReven: Czego Ty od niej oczekujesz? Ona ma 14 lat i na dodatek zdystansowała się od swojego brata. Oni praktycznie nie mają żadnej relacji.

Mami hurr durr taka dojrzała, a nie potrafi wyznać miłości Kyousuke. Śpią kuwa w tym samym pokoju nawet, dobrze się dogadują, on był u niej na obiedzie i w ogóle, a ta nic nie robi.
@zeligauskas: I jednocześnie chce być z nim. No #!$%@? dziewczyna, co więcej dodać :DDD

Bo #!$%@? nie wszyscy wyznają uczucia jak Sebixy Karynie. Ona go kochała, a on ją niezbyt i zdawała sobie z tego sprawę, że traktuje ją tylko jako siostrę i nic więcej. Ale przynajmniej ma rozum w głowie i nie popierała Kirino.
@BlackReven: Przynajmniej nikogo nie pobiła ( ) wciąż lepsza niż manami :P

Nie mówiłem, że ma to być jak sebix karynie. Miała tyyyle czasu żeby to zrobić i nic. Przynajmniej jakby to zrobiła to po odtrąceniu dałaby sobie z nim spokój. Po cholerę się wpieprza manami między kochające się rodzeństwo? Przecież wie, że nie sprawi, że ją Kyousuke pokocha.

Po tym co ona zrobiła, Kyousuke powinien
@zeligauskas: Należało jej się :P
Ciężko dać sobie spokój jak serduszko bije mocniej, no ale w rezultacie ona pomagała innym dziewczynom być z nim, byle nie Kirino, bo wie że to #!$%@? nie jest normalne.
Ale i tak Ty uważasz za słuszne swoje, a ja swoje i to jest takie #!$%@? :D
@BlackReven: Należy to się #!$%@? Manami. Kirino nic złego nie zrobiła.

Co to znaczy normalne? Sam nie lubisz tego określenia :P Niech robią co chcą między sobą - nikogo tym nie krzywdzą. To, że społeczeństwo ma #!$%@? pogląd na wiele spraw mnie mało obchodzi.

DOKŁADNIE TAK! JA MAM RACJĘ! EOT