Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, #tfwnogf i #przegryw chcecie wiedzieć jak to jest mieć #rozowypasek 10/10? Ano wcale nie jest tak zajebiście. Zawsze jak wychodzisz, nie daj boże do centrum, to masz dziesiątki gapiących się facetów. #!$%@? dosłownie każdy, nawet najstarszy dziadek będzie obcinał twój pasek z góry na dół, od tyłu i przodu. Niektórzy pizgną se fotkę z ukrycia, jebną jakimś żałosnym tekstem za plecami typu: "te januż, pacz jaki źrebag", albo zagadają na ulicy, #!$%@? że stoisz obok. I ta świadomość tego co oni mają w głowach. Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę. Ale to jest nic - wyjście do klubu. #!$%@? nie wiem czy żenadnąć, kisnąć, czy co #!$%@?ć. Spuścisz loszkę ze smyczy na 5 minut, a ona wraca z info, że połowa starych, rubasznych, bogatych dziadów chcę ją zaprosić na zakupy i Malediwy. "Kupię ci co chcesz, biżuterię, ładne ciuchy, zaproszę na dobre jedzenie i kupię wszytko to, na co nie stać ciebie ani twojego chłopaka". #!$%@?.jpg. Kumple mówio: "nie lekceważ siły pieniędza, one to wszystkie lubio, uważaj"... Dzięki w #!$%@?. A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj. Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni. Gorzej, jak się jakiś serio młody, przystojny i w #!$%@? bogaty nawinie. Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł. Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu. Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza: "A ty byś wyrzucił kontakt do jakieś dziewczyny, jakbym ci kazała?!" Kisnę z tego aż do łez.
Taki pasek patrzy inaczej na świat, taki pasek autentycznie myśli, że wszyscy na świecie są mili, dobroduszni i uczynni...


#truestory #takaprawda #gorzkiezale
  • 227
  • Odpowiedz
@moon5:
Może tak być i to jest OK.

Większość *bardzo atrakcyjnych* lasek (nie-nastolatek) poświęca jednak ileś czasu na wygląd. Ogarnięcie ciuchów, kosmetyczka, higiena, makeup i takie tam. Oczywiście, nie zamiast pracy itp., tylko dodatkowo. Samo to się nie zrobi.

Na pewno ma to zasadniczy wpływ na możliwość wyboru partnera, co z kolei może mieć zasadniczy wpływ na życie. (Nie piszę o tych, co wyszły za mąż / założyły rodzinę)
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:
Gatunek ludzki charakteryzuje się dużą różnorodnością zewnętrzną.
Wydaje się, że nie widać tego u poszczególnych gatunków/ras zwierząt (może poza kotami domowymi, z których każdy jest inny).

Nie można tego zatracić na rzecz czegoś takiego: jednakowe nosy - prostowane, jednakowe rysy twarzy wg kanonu owalu, poprawiane oczy - duże i odpowiednio ustawione, brwi poprawiane i pompowane usta.

Ogólny wniosek nad przemysłem urody.
  • Odpowiedz
@vechi:
A nie mówi się o tym? Kampanie na rzecz zniesienia terroru kanonów piękna i szczupłości, które doprowadziły do depresji, chorób i śmierci wiele kobiet.
  • Odpowiedz
@moon5: Ten problem jest mi znany. Ale dzięki Tobie wiem teraz, że jeśli kobieta zrobi sobie makijaż, ładnie się ubierze czy (o zgrozo) będzie dbała o swoje ciało, to nie jest normalna i należy jej współczuć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vechi: Nie, bez przesady. Ale tylko po to się maluje, aby podkreślić tę urodę, którą już ma (a nie przerabiać jej) i jeśli nie przywiązuje do tego nieproporcjonalnie dużej wagi.
  • Odpowiedz
Hmm... "Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł" =/= "A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj."

Miej #!$%@?, a będzie Ci dane ;-)
  • Odpowiedz
@thekrepa: O #!$%@? stary miałem podobnie. Najlepsze jest to, że ja sam jestem 3/10

Każde wyjście to akcje typu siedzę se z nią gadamy śmieszki kręcone nagle ona ty jakieś typy się na nas paczo, ja się oglądam a tam 3 typów obcinka na mnie #!$%@?ńce wojnę spojrzeń sobie urządzają xD Najlepsze jest to, że 3 inne stoliki. Mówie cho po piwo na góre coś tam jednemu burknąłem to sobie
  • Odpowiedz
@thekrepa: Skąd założenie że ktoś chce mieć pasek 10/10 ? Dla mnie ma być atrakcyjna, a dalej jest charakter. Tak na prawdę w kwesti wyglądu dziewczyny dzielimy na dwa typy.. tj rżnąłbym i nie rżnąłbym. Dla mnie każda którą bym rżną jest kandydatką na partnerkę. Pasek 10/10 nie będzie miał dobrego charakteru bo żyje w bańce.. jest to świadomość okrojona. Dobrze, jak dziewczyna ma jakieś wady czy coś z czego
  • Odpowiedz