Wpis z mikrobloga

Plusuj jeśli dałeś/dasz dzisiaj na WOŚP. Pokażmy bóldupiarzom gdzie mamy ich bezpodstawne próby zniszczenia wizerunku człowieka, który przez 23 lata pomógł niezliczonej ilości dzieci.

Co roku Jurek potrafi poruszyć serca Polaków aby pomogli dzieciom. Jest to wspaniały moment, gdy nasi rodacy decydują się tak zjednoczyć i radować swoją pomocą. Efekty tej pomocy są widoczne, bo wystarczy popatrzeć na ilość sprzętu jaki Orkiestra kupuje co roku.

Ale nie, banda ludzi złej woli, zamiast pomóc samemu, decyduje się szkalować człowieka wielkiego serca, wykorzystując naiwność Polaków i manipulując faktami.

Pomyślcie co robicie takim zachowaniem - im więcej ludzi zniechęcicie do Orkiestry, tym mniej dzieci otrzyma pomoc. Jesteście z siebie dumni?

#wosp #owsiak #pomoc #niepopularnaopinia #bekazpodludzi #polityka #polska #bekazprawakow
Rimfire - Plusuj jeśli dałeś/dasz dzisiaj na WOŚP. Pokażmy bóldupiarzom gdzie mamy ic...

źródło: comment_bIQTXh9FfJV2w05SDKmxTbXNDCdIUxKt.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: pamięć mam świetną. To Twój pomyślunek szwankuje. Działasz na zasadzie - Tomek jest ślusarzem, to każdy ślusarz ma na imię Tomek. Tak to nie działa.

mój rozmówca ma prawo się obrazić bo powiedziałem, że sra w lesie? - odnosi się to do rozmówcy z podanego przeze mnie przykładu, nie tak trudno to zrozumieć

każdy inteligentny człowiek popiera Owsiaka, a każdy kto go krytykuje jest idiotą?


Napisałem "większość" - kolejny
  • Odpowiedz
@Aerials: Jak mogę znać odpowiedź na to pytanie, skoro nie potrafię czytać Twoich myśli? Kolejny błąd Twojego rozumowania (bardzo tego dużo, nie uważasz?). Skąd mam wiedzieć kim są TWOI bohaterowie i jaka nieracjonalna przesłanka skłoniła Ciebie do zadania mi takiego pytania?
  • Odpowiedz
@Aerials: Wykazuję błędy w Twojej logice, a Ty mi odpowiadasz że lewacka logika. No to o czyją logikę może chodzić? Sama sobie w stopy strzelasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a gdzie ja w tym zadaniu mówię, że TY go szkalujesz? K


@Rimfire: Uogólniasz, aby zamknąć temat( ͡° ͜ʖ ͡°)

szkalowanie Owsiaka to już tradycja coroczna przed Orkiestrą. Rok w rok komuś się coś nie podoba, jakieś układy z Czeczenami się
  • Odpowiedz
aleś Ty zgorzkniały.


@Rimfire: Jestem realistą( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak NFZ nie podpisze odpowiednich umów na leczenie to nawet jak sprzęt będzie to nie będzie używany. I tak bardziej mnie interesują machloje Owsiaka, jeśli to w ogóle prawda, teraz przezornie złotówki nawet nie dałem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: machlojami tosie powinien zająć sąd, a póki nie ma wyroku skazującego, to d--a cicho. Jakbyś Ty był politykiem albo działaczem, i chciałbym Cię udupić wystarczyłoby, że bym powiedział co chcę, a i tak pelikany by łyknęły.
  • Odpowiedz