Wpis z mikrobloga

Plusuj jeśli dałeś/dasz dzisiaj na WOŚP. Pokażmy bóldupiarzom gdzie mamy ich bezpodstawne próby zniszczenia wizerunku człowieka, który przez 23 lata pomógł niezliczonej ilości dzieci.

Co roku Jurek potrafi poruszyć serca Polaków aby pomogli dzieciom. Jest to wspaniały moment, gdy nasi rodacy decydują się tak zjednoczyć i radować swoją pomocą. Efekty tej pomocy są widoczne, bo wystarczy popatrzeć na ilość sprzętu jaki Orkiestra kupuje co roku.

Ale nie, banda ludzi złej woli, zamiast pomóc samemu, decyduje się szkalować człowieka wielkiego serca, wykorzystując naiwność Polaków i manipulując faktami.

Pomyślcie co robicie takim zachowaniem - im więcej ludzi zniechęcicie do Orkiestry, tym mniej dzieci otrzyma pomoc. Jesteście z siebie dumni?

#wosp #owsiak #pomoc #niepopularnaopinia #bekazpodludzi #polityka #polska #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_bIQTXh9FfJV2w05SDKmxTbXNDCdIUxKt.jpg
  • 40
@rentonB: Ale kto tak mówi?

Podałeś najbardziej typowe zestawienie, które świetnie działa na cepów niezwykłych używania na codzień mózgu.

62 miliardy na NFZ, z czego większość idzie na pensje lekarzy, utrzymanie budynków, biurokracji, itp.

Typowa gówno-propaganda.

Dla Ciebie 48 milionów cebulionów to mało? To o co w takim razie ta spina? Zamiast pójść na finał WOŚP i dać pieniądze, zostań w domu i fapaj do zdjęcia Michnika.
@rentonB: Jacy my?

Niby jesteś prawakiem, a w swoim komentarzu przeinaczasz moje słowa i manipulujesz. Nagle się pojawia

bez WOSP sluzba zdrowia byla by jeszcze w PRL'u


które nigdzie we wpisie nie pada.
62 miliardy na NFZ, z czego większość idzie na pensje lekarzy, utrzymanie budynków, biurokracji, itp.


@Rimfire: Racja, jednak aby leczyć potrzebny jest sprzęt, więc w kontraktach poza pensjami lekarzy te koszty musza się zwrócić a właściciel jeszcze musi na tym zarobić;] Orkiestra kupuje sprzęt to fakt, jednak nie zawsze jest używany przez naszą służbę zdrowia, która tak naprawdę "państwowa" nie jest, gdyż państwo tylko płaci a placówki medyczne są prywatne, jednak
@Kaczypawlak: to inna kwestia, a mi chodzi o uświadomienie jak łatwo ktoś może zmanipulować faktami byle kołka. Mało kto pomyśli, że te 60 miliardów wcale nie idzie na sprzęt, ale jak zestawisz te dwie kwoty to idzie na niekorzyść WOŚPu. Typowa propaganda mająca na celu omamić mało rozgarniętych. Dlaczego nie podadzą kwoty, która poszła z budżetu na sam sprzęt? A no właśnie.
Mało kto pomyśli, że te 60 miliardów wcale nie idzie na sprzęt


@Rimfire: Idzie na zwrócenie kosztów kupna tego sprzętu xD

ale jak zestawisz te dwie kwoty to idzie na niekorzyść WOŚPu


Na niekorzyść WOŚP-u działają niejasności wobec ksiegowości( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typowa propaganda mająca na celu omamić mało rozgarniętych. Dlaczego nie podadzą kwoty, która poszła z budżetu na sam sprzęt? A no właśnie.


Gdyż, NFZ podpisuje
szkalowanie Owsiaka to już tradycja coroczna przed Orkiestrą.


@Rimfire: A gdzie ja go szkaluję? Jak kończą się argumenty to stosujesz tą śpiewkę? Nawet nie wiedziałeś jak wygląda system opieki zdrowotnej w Polsce, a się tu udzielasz....

Rok w rok komuś się coś nie podoba,


Jak robi machloje za pieniądze zbierane w szczytnym celu to cóż( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakieś układy z Czeczenami się przypominają, potem cichnie i
@Aerials: Czy ja rozmawiam ze stułbiami?

To jak gadam z kimś na temat bizonów, i w pewnym momencie powiem, że wkurza mnie to jak bizony potrafią nasrać 4 kilo glutów i gupio tak w to wdepnąć... to mój rozmówca ma prawo się obrazić bo powiedziałem, że sra w lesie?
@Aerials: Widzisz, coś u Ciebie nie teges z pojmowaniem, bo gdzie powiedziałem, że ktoś tutaj ma się obrażać? Nie dziwię się, że atakujesz Owsiaka, bo przedstawiasz ten sam poziom inteligencji (drastycznie niski) co większość osób go atakujących.