Wpis z mikrobloga

@Pinius: "Dajcie"? Nie ma odpowiedzialności zbiorowej. Ja jestem jedna i wypowiadam się tylko i wyłącznie za siebie. Wskaż mi proszę, w którym miejscu rzekomo tak robię.
  • Odpowiedz
@fir3fly: Nie ma odpowiedzialności zbiorowej ale narzucacie np. łatke faszystów narodowcom bo ktoś tam kiedyś zasalutował. Więc czemu my nie możemy was tak nazywać skoro duża część "radykalnej lewicy" bez problemów obnosi się z sierpem i młotem?
  • Odpowiedz
A twój komentarz o KNP i tym, że jemu daleko do faszyzmu pokazuje tylko twoją ścieżke rozumowania -.-


@Pinius: Wyjaśnij, o co Ci chodzi.
  • Odpowiedz
@fir3fly: Najłatwiej odwracać kota ogonem i tłumaczyć, że ty tak nie mówisz. A moge się założyc, że ze swojego kółka wzajemnej adoracji #neuropa był byś jednym z pierwszych, który wyzywałby kogoś od faszystów. A co do "KNP do faszyzmu daleko", na chłopski rozum można wysnuć, że jeżeli jesteś gotów do napisania takiego zdania to uważasz, że jednak są w Polsce organizacje "faszystowskie" i zapewne odnosi się to w
  • Odpowiedz
@Pinius: "KNP do faszyzmu daleko" oznacza, że KNP nie jest organizacją faszystowską. Cała reszta to Twoje wymysły, z których nie mam zamiaru się tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@fir3fly: Sam fakt, że wpadłeś na pomysł aby napisać to zdanie jest wystarczającym kretynizmem. Bo w sumie Marsjanie mają ze swojej planety do Polski jeszcze dalej do faszyzmu ..
  • Odpowiedz
@Pinius:

A co do "KNP do faszyzmu daleko", na chłopski rozum można wysnuć, że jeżeli jesteś gotów do napisania takiego zdania to uważasz, że jednak są w Polsce organizacje "faszystowskie" i zapewne odnosi się to w twoim przypadku do Ruchu Narodowego.


Rozumowanie na wyższym poziomie abstrakcji. Wysoko w rankingu na największą bzdurę tygodnia.
  • Odpowiedz