Wpis z mikrobloga

No. Podsumowujac troche pojezdzilem pociagami w te 3dni.

Szn -> Pzn -> Wro -> Pzn -> Trn Pzn -> Szn

Najgorszy Gownopociag byl na trasie Pzn -> Trn. Schowany poza widokiem nowego dworca na peronie 1A. No coz. Schowany byc powinien. Ale nie tam, a na zlomie, pod kilkuste tonami innego zlomu. W drodze do huty. Gdzie go (ten zlom) przetopia. A z tego zelaza zrobic pomnik w ksztalcie gowna. Z biegiem czasu zelazo zacznie rdzewiec i stanie sie naturalnie rudobrązowy. Jak taka miękka kupa jaka byl ten pociag. Tak zwany Kibel czy cuś. #!$%@? Regio. A, i 2x sie zepsul po drodze i mialem 40 min opoznienia. Bo tak. Zeby jeszcze #!$%@?.

W skali gówien dostaje 8/10 bo bywało jeszcze zabawniej.

Za ten Gownopociag zaplacilem ok. 25cbln

Najlepszy byl ostatni jechalem Pzn -> Szn. 1kl. IC. Gniazdka przy fotelach byly. Dzialaly. Tez sie zdziwilem. Fotele twardawe i te 2h w dupie czuc. Ale dalo sie je obnizac i bylo spoko-ish. Nie sprawdzalem czy bylo wifi ale stawialbym na: nie.

W skali uradowanej dupy dostaje 7/10 bo bywało lepiej.

Za IC zaplacilem ok. 75cbln

Pozostale pociagi były miałkie i bezduszne. Poza jednym toaletowym incydentem.

Ide do toalety w pociagu. Juz nie pamietam jakiej relacji. Podnosze butem klape bo wszystko tak bardzo oszczane.

A tam zatkany kibel kombinacją Fantastic4:
MoczMan
KałMan
SrajTaśMan
Tamponetka

I tak dobre pare litrow tam tego plywa. Patrze na to. Wyszedlem sprawdzic toalety pobliskie. Wszystkie jak na zlosc zajete albo zepsute. Bo tak. Bo masz czuc ze jestes w ojczyznie tu sie czlowiek nie moze wysikac nawet normalnie.

Wrocilem do F4 i dodalem cos od siebie do tego szatanskiego kotła pożogi, grozy i wszystkich niespelnionych marzen ktore niespelnione pozostaly bo im sie nie chciało.

Wody do umycia rak tez nie bylo. Mydlo lub reczniki papierowe to juz tylko wlasnie jedne z tych biezrealizowanych marzen.

FAQ
7. A na Bali som pomciongi pkp?
Nie.
- A kiedy blog?
Za pare tygodni.
A czemu nie autem?
Bo piłem wiec i tak bym duzo nie pojezdzil.
~ A kiedy lecisz na Bali?
W sobote.
d) Co u fojera?
Przyjechal do Szczecina i wszystko go #!$%@?.
9: A co tam robiles?
Odwiedzalem rodzine i przyjaciol. Do Torunia pojechalem zjesc sobie obiad. I to jest wlasnie moja durna i przez wielu znienawidzona morda.
(63) Kiedy zgolisz koper?
Jak wroce na Bali.
|L|: Czy polecilbys pkp?
Tak. Jako podroze ekstremalne. Raz w roku, nie czesciej.

#podrozujzwykopem #pkp #regio #intercity #gownopociag #friqwpl #piekloperfekcjonistow #truestory #coolstory #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_W6u2YRxIUKbVX2MMlkUmdU2rRdkorowa.jpg
  • 4
@FriQ: i tak nie rozumieniem tego narzekania bo niczego nie zmieni ja jechałem ostatnio nowym pociągiem pesa impuls i podróż dla mnie przebiegła normalnie, i dla mnie bez różnicy czy mam jechać starym czy nowszym bo ważne ze dojedzie, słuchawki na uszy glowa na kurtke i kimono.