Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy lewacy z #neuropa okazują się nagle najbardziej fanatycznymi obrońcami katolickich wartości xD

Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują :D To nie jest gazeta.pl -- tutaj wystarczy kliknąć na nick, żeby zapoznać się z historią postów użytkownika. Mamy niby uwierzyć, że ktoś, kto przez ostatni rok pisał komentarze prezentujące lewicowy światopogląd, nagle okazuje się wyborcą KNP, odwracającym się od tej partii z powodów podbojów seksualnych Krula? Bitch, please...

A może stulejka zabolała, że Korwin stary dziad zaruchał, w wy ciągle nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio:

Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje). Nawet najbardziej fanatyczne kuce nie mają aż takiej wiary w ponadludzkie zdolności Krula, jaką prezentuje #neuropa głosząc takie rzeczy.

#4konserwy #korwin #jkm #knp #gownoburza #4kuce
Pobierz snapwheed - To uczucie, gdy lewacy z #neuropa okazują się nagle najbardziej fanatyczn...
źródło: comment_FKt0xG0YqqqYZCTzrIpFzsqWDL3lZAGi.jpg
  • 36
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko


@snapwheed:

Sam Korwin jest przekonany, że sekrety z jego życia osobistego nie wpłyną na wyborców i nie były powodem zmian. - Gdyby tak było, nie popieraliby mnie w wyborach prezydenckich - mówi "Rzeczpospolitej". A samą sprawę bagatelizuje. - Wszystkie moje dzieci są nieślubne, więc to żadna rewelacja - mówi jedynie Korwin-Mikke.
Pobierz F.....a - > Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wi...
źródło: comment_KKBsPmEU2x8DgSPQBWhTKEh1X2uMSKar.jpg
Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują :D To nie jest gazeta.pl -- tutaj wystarczy kliknąć na nick, żeby zapoznać się z historią postów użytkownika. Mamy niby uwierzyć, że ktoś, kto przez ostatni rok pisał komentarze prezentujące lewicowy światopogląd, nagle okazuje się wyborcą KNP, odwracającym się od tej partii z powodów podbojów seksualnych Krula? Bitch, please...


@
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje).

@snapwheed: Picasso mógł to i Krul może :)
kto tak pisal? Wylap paru manipulatorow.


@Internet_the_explorer: Proszę bardzo:

partia z twojego awatara zyskała nowego wyborcę, jeśli okaże się, że to nie fejk...


http://www.wykop.pl/link/2322428/#comment-25515026

Zawiedziony kuc, odchodzący od KNP na rzecz Partii Libertariańskiej? Czy aby na pewno? Wcześniej pisał takie komentarze:

na wykopie to samo, zawsze pierwszy komentarz wychwala knp. A jak znalezisko nie jest pozytywne to nawet nie wchodzi na główną...

korwin krul wipler książę, wybory sfałszowane, w polsce gorzej
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje).


@snapwheed: No to przecież mówią ludzie z KNP, dobrze, że przyłączasz się do grupy uważającej tę partię za zgromadzenie ludzi o zrytych beretach.

Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują


Proszę o przykłady