Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy lewacy z #neuropa okazują się nagle najbardziej fanatycznymi obrońcami katolickich wartości xD

Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują :D To nie jest gazeta.pl -- tutaj wystarczy kliknąć na nick, żeby zapoznać się z historią postów użytkownika. Mamy niby uwierzyć, że ktoś, kto przez ostatni rok pisał komentarze prezentujące lewicowy światopogląd, nagle okazuje się wyborcą KNP, odwracającym się od tej partii z powodów podbojów seksualnych Krula? Bitch, please...

A może stulejka zabolała, że Korwin stary dziad zaruchał, w wy ciągle nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio:

Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje). Nawet najbardziej fanatyczne kuce nie mają aż takiej wiary w ponadludzkie zdolności Krula, jaką prezentuje #neuropa głosząc takie rzeczy.

#4konserwy #korwin #jkm #knp #gownoburza #4kuce
snapwheed - To uczucie, gdy lewacy z #neuropa okazują się nagle najbardziej fanatyczn...

źródło: comment_FKt0xG0YqqqYZCTzrIpFzsqWDL3lZAGi.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Większość zapomina, lub nie zdaje sobie sprawy, że Korwin jest protestantem


@ibilon: protestantów nie obowiązuje wierność małżeńska? co to ma do rzeczy, jakiego wyznania okołokatolickiego jest Krul?
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje). Nawet najbardziej fanatyczne kuce nie mają aż takiej wiary w ponadludzkie zdolności Krula, jaką prezentuje #neuropa głosząc takie rzeczy.


@snapwheed: ups, Korwin się przyznał ;)
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje)


@snapwheed: Przecież to jak najbardziej możliwe. Poczytaj może, w jakim wieku Jagiełło doczekał się synów, a w jakich czasach to było...
  • Odpowiedz
Takie rzeczy jak wierność żonie to są tylko katolickie wartości?

@Farrahan: Katolickie wartości to zdradzić męża, jeśli tylko zechce młódkę zapłodnić ktoś wyżej postawiony od męża, np. król królów.
  • Odpowiedz