Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy lewacy z #neuropa okazują się nagle najbardziej fanatycznymi obrońcami katolickich wartości xD

Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują :D To nie jest gazeta.pl -- tutaj wystarczy kliknąć na nick, żeby zapoznać się z historią postów użytkownika. Mamy niby uwierzyć, że ktoś, kto przez ostatni rok pisał komentarze prezentujące lewicowy światopogląd, nagle okazuje się wyborcą KNP, odwracającym się od tej partii z powodów podbojów seksualnych Krula? Bitch, please...

A może stulejka zabolała, że Korwin stary dziad zaruchał, w wy ciągle nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio:

Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje). Nawet najbardziej fanatyczne kuce nie mają aż takiej wiary w ponadludzkie zdolności Krula, jaką prezentuje #neuropa głosząc takie rzeczy.

#4konserwy #korwin #jkm #knp #gownoburza #4kuce
snapwheed - To uczucie, gdy lewacy z #neuropa okazują się nagle najbardziej fanatyczn...

źródło: comment_FKt0xG0YqqqYZCTzrIpFzsqWDL3lZAGi.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@snapwheed: facet akurat może być bardzo długo płodny, więc w wieku 72 lat podejrzewam, że również. to kobiety mają ograniczony czas na to.

co do lewaków rzekomo głosujących na KNP - ja jestem uznawana tutaj za lewaczkę, a właśnie na nich głosowałam. oddzielaj społeczne poglądy od gospodarczych.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko


@snapwheed:

Sam Korwin jest przekonany, że sekrety z jego życia osobistego nie wpłyną na wyborców i nie były powodem zmian. - Gdyby tak było, nie popieraliby mnie w wyborach prezydenckich - mówi "Rzeczpospolitej". A samą sprawę bagatelizuje. - Wszystkie moje dzieci są nieślubne, więc to żadna rewelacja - mówi jedynie
F.....a - > Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wi...

źródło: comment_KKBsPmEU2x8DgSPQBWhTKEh1X2uMSKar.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują :D To nie jest gazeta.pl -- tutaj wystarczy kliknąć na nick, żeby zapoznać się z historią postów użytkownika. Mamy niby uwierzyć, że ktoś, kto przez ostatni rok pisał komentarze prezentujące lewicowy światopogląd, nagle okazuje się wyborcą KNP, odwracającym się od tej partii z powodów podbojów seksualnych Krula? Bitch, please...


@
  • Odpowiedz
Nawet najbardziej fanatyczne kuce nie mają aż takiej wiary w ponadludzkie zdolności Krula, jaką prezentuje #neuropa głosząc takie rzeczy.


@snapwheed: Mysle ze gdyby to nie była prawda zaprzeczyłby a nie wymownie odwoływał konferencje zaplanowana na jutro.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje).


@snapwheed: gdyby zrobił sobie dziecko, to faktycznie byłoby wydarzenie. Ale już zrobienie dziecka kobiecie to nic nadzwyczajnego, nawet w tym wieku.
  • Odpowiedz
Wszystkie moje dzieci są nieślubne, więc to żadna rewelacja - mówi jedynie Korwin-Mikke


@FilozofujacaCalka: Uznajesz te słowa za potwierdzenie, że ostatnio urodziły mu się jakieś nowe?

A jeśli chodzi o to, że nieślubne, to ma rację. Wszystkie są nieślubne. Tylko, że ostatnie urodzone w 83 roku.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje).

@snapwheed: Picasso mógł to i Krul może :)
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret, żeby wymyślić, że facet w wieku 72 lat mógł sobie zrobić dziecko (a nawet dwoje).


@snapwheed: No to przecież mówią ludzie z KNP, dobrze, że przyłączasz się do grupy uważającej tę partię za zgromadzenie ludzi o zrytych beretach.

Najlepsi są ci, którzy piszą pełne oburzenia peany, że niby są zawiedzionymi wyborcami KNP i już nigdy na tą partię nie zagłosują


Proszę o
  • Odpowiedz