Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy zaklejają kamery w laptopach to #podludzie Zawsze kiedy widze taką sytuację zapodaje taki oto dialog:
Ja: Po co zaklejasz tą kamerę?
Podludz: No wiesz, no wiesz internety, hakerzy
J: Ale przecież kamerka ma kontrolkę która świeci kiedy płynie przez nią prad więc ZAWSZE widać kiedy nagrywya.
P: No ale...
J: (wtrącając mu się w zdanie, wyraźnie głośniejszym tonem) Więc dlaczego nie zaklejisz mikrofonu?! przecież tam nie ma żadnej kontrolki, dotego mikrofon zbiera dźwięk z całego pomieszczenia a nie tylko na wprost monitora!!!
P: robi minę ##!$%@?

Wychodząc na odchodne żucam jeszcze #heheszki Kto wogóle chciał by Cię oglądać, zresztą pokaż mi stronę w internecie z transmisją z takich kamer!

#coolstory #bekazpodludzi #szachmat #zaorane
  • 44
@mcmlxxll: Wiesz, to nie chodzi o włam tylko, żeby samemu nie zrobic heheszków. Kiedyś sobie siedziałem całkiem nagi i na tablecie pisałem na fejsbuczku. No i zupełnie przypadek strzelilem sobie fotę i wysłałem z automatu :<
@Kodziak: też to słyszałam. Sama mam mieszane uczucia- i tak nie umialabym zrozumiec technicznej argumentacji, więc nie mam dowodu na to, że się da ani na to, że się nie da.
@tellet: kto jeszcze mnie poprawi bo już mało było osób? ale w tym miejscu to ja jestem Bogiem i patrzcie... o jasny gwint nie mogę wy edytować pierwszego wpisu xD ale ludzi którzy mi tutaj ubliżają pokasowałem BO MOGE
@mcmlxxll: Czytałem o atakach (musiałbym poszukać adresu jeśli Cię to interesuje) gdzie atakujący byli w stanie zmodyfikować firmware kamerki w niektórych lapkach w ten sposób że dioda się nie zapalała.