Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: znajomy kazał dziewczynie wyjąć kolczyki z górnej części ucha, brwi i języka jak chce by ona z nim była.
Jak dla mnie to niech sobie noszą co chcą, ale to kółko wygląda komicznie i pewnie parsknął bym śmiechem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tleilaxianin: niewiele wiesz o kobietach ;) dla kogos moze = dla siebie. Naprawde.
Dla mnie zrobienie kolczyka (juz nie mam) czy tatuazu jest symbolem wygrania walki ze strachem - i nie uwazam ze poniewaz zrobilam cos dla siebie to powinnam to chowac. W dupie mam co jakies nolnejmy z wykopu o tym mysla xD
  • Odpowiedz
@mojwa: I co jaki czas wstajesz do lustra podziwiać swoją ozdobę? Nie przeszkadza ci to w codzinnych obowiązkach? Nie prościej trzymać taką ozdobę np. w kieszeni albo podziwiać na zdjęciu?
  • Odpowiedz
@mojwa: A myślisz, że świadomość trzymania kolczyka np. w kieszeni będzie mniej świadoma niż w "przypadkowo" najbardziej wyeksponowanej części ciała czyli w nosie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Tleilaxianin: no, bo nie mam go na sobie. Jezu, odechciewa mi sie tej dyskusji bo albo grasz idiote, albo nim jestes.
Czy to dziwne ze ktos czuje sie.lepiej kiedy uwaza ze lepiej wyglada?
  • Odpowiedz
@mojwa: Czy to dziwne ze ktos czuje sie.lepiej kiedy uwaza ze lepiej wyglada?

A to samopoczucie skąd się bierze? Przypadkiem nie z tego jak cię oceniają inni? Zawsze chodzisz w tym samym ubraniu czy może dostosowujesz je do sytuacji?
  • Odpowiedz