Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: jezu jaki z tego portalu robi sie gnój i muł. Połowa użytkowników to chyba rzeczywiście te sebixy i prawilniaki które chodzą w szelestach i golą łby na zapałke, #!$%@? wyróżniasz się? #!$%@?. Każdy nosi to co chce bóldupce. Dziewczyny z takim kolczykiem jak na obrazku widziałem może kilka, więc nie jest to jakaś #!$%@? moda żeby robić z tego problem. Wielcy wybredni ruchacze koneserzy kobiecego piękna, tylko wenus z milo.
  • Odpowiedz
  • 2
@miud: juz miałem pisać wiązankę ale doczytałem do końca i prychlem srogo XD
@primononnucere: ładna, ale bez kolczyka byłaby ładniejsza. Niektóre kolczyki mają walory estetyczne, takie jak te dla mnie nigdy. Zawsze będę widział swinie z drutem. Ale ja jestem prostak i cham ze wsi ;)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Wyobrażasz sobie taki internet gdzie kobiety wrzucają zdjęcia jakiegoś faceta co im sie nie podoba i srają o jakiś jego kolczyk? Ładne dziewczyny na atencje nie narzekają dzieciaku, a jakiś głupi kolczyk to dla niektórych będzie nawet coś co zrobi z dziewczyny 9/10 taką 10/10. Zrozum, że ile ludzi tyle gustów a swoim żałosnym wpisem na wypoku udowadniasz, że wraz z wzrostem liczby użytkowników każdy popularny portal zmienia się w
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Ale co Cię obchodzi, że ktoś sobie takie coś robi. Jesteś jak te stary baby w oknach co obczajają ludzi i później obgadują z sąsiadkami "bo ta lafirynda z bloku obok znowu o 3 w nocy do domu wróciła". Jesteś mentalnym dziadem, który zamiast zająć się sobą to krytykuje innych. Jej twarz, jej sprawa. Nie rozumiem co Ci do tego.
  • Odpowiedz
Biedne dziewczyny z kolczykami, znany amant, estetyk i internetowy koneser kobiecego piękna @hpiotrekh nawet na was nie spojrzy ( ͡° ʖ̯ ͡°) macie kilka wpisów wyżej zdjęcie poglądowe, powinnyście wyglądać wszystkie jak Bożenka z Klanu, bo on tak lubi.
  • Odpowiedz