Wpis z mikrobloga

#htc One M8 i E8 niby mają te same wnętrze, ale ciekawi mnie kwestia aktualizacji i wsparcia.

Myślicie, że E8 zostanie olany przez HTC i wsparcie zakończy się w tempie SONY'ego dla serii innej niż Z?

Bo generalnie mam opcję

HTC One E8 - przy 20zł/mies dopłata 650zł / przy 40zł/mies dopłata 280zł

albo też

HTC One M8 - przy 20zł/mies dopłata 999zł / przy 40zł/mies dopłata 640zł

Dodam, że uwielbiam nowości i aktualizacje. Lubię być na czasie ;-)

Wszędzie widzę jak czytam, że M8 i o dziwo M7 (choć jest o wiele słabszy od E8) otrzyma aktualizację w przeciągu 90dni od premiery #lolipop, a o E8 cisza :/ Gdzieś tam tylko wyczytałem, że w późniejszym terminie otrzyma razem z innymi średniakami i budżetowcami :/


#pytanie #smartfon #android #htcone
  • 22
@Cripex: dla mnie wybieranie telefonu na podstawie aparatu to zla droga, ale zrobisz jak uwazasz ;) taki aparat i tak bedzie do niczego bo telefony nie nadaja sie do fotografii, tylko do robienia zdjec "na szybko"
@wonzki:

PlayStation4 przy 20zł/mies dopłata 1319zł / przy 40zł/mies dopłata 889zł

Xbox ONE przy 20zł/mies dopłata 1169zł / przy 40zł/mies dopłata 799zł

Generalnie co lepsze dla androidowca Xbox czy PS4?

Czy to bez znaczenia bo nie istnieją różne szpanerskie apki dla obu platform?
@Cripex: Wiem ze sony ma jakies ciekawe apki dla ps4, kiedys cos slyszalem nawet o strumieniowaniu obrazu, nie wiem jak to jest.

A do tego masz jakis pakiet danych czy cos?

Dziwne ze ps4 drozej od xboxa, wiem ze w abo z pakietem internetowym xbox jest drozszy w play
@wonzki: Do tego mam w sumie za darmo bo na firmę nielimitowane smsy, mmsy i rozmowy do wszystkich sieci + 30gb internetu LTE miesięcznie.

Dodatkowo przez 8 miesięcy nic nie płacę, a dalej też nic nie płacę bo biere sobie na rodzinną firmę i się wliczy w koszty ;-)

A i jeszcze dodatkowo przez 8 miesięcy nielimitowany LTE ;-)