Wpis z mikrobloga

Hej Mirki mam taki kłopot.

Wykop zabiera mi coraz więcej czasu, nie chce mi się nic robić oprócz przeglądania gorących i czasem głównej. Nie ogarniam co dzieje się dookoła mnie. W #studbaza zaniedbuję projekty, nie mam żadnego hobby, które by mnie uspokajało. Nie uprawiam sportu.

Co ciekawe, mam dobry kontakt z kobietami, ale za bardzo szanuję je i siebie, żeby chodzić z wieloma z nich do łóżka. Ktoś powie, że nie mam jaj. Możliwe.

Ostatnio na #badoo znalazłem fajną dziewczynę. Gadaliśmy przeważnie przez whatsapp i skype, ponieważ mieszka daleko ode mnie. Spotkaliśmy się kilka razy (to ja jeździłem do niej), zawsze spacer, kawka, itp. Ostatnio ona co jakiś czas wspominała, że ona nie wie czy umie kochać(?), czy chce związku itp. Wczoraj powiedziałem jej, że zależy mi na niej, chcę się z nią częściej spotykać i bardzo ją lubię. Zaznaczyłem, że znamy się niemal wyłącznie przez internet i nie ma mowy o związku, ale jednak przywiązałem się do niej i jestem zazdrosny jak opowiada mi o swoich kolegach itp. Ona przyjęła to jak wyznanie miłości i od wczoraj ogranicza ze mną kontakt, sądzę, że dlatego, bo nie chce mnie skrzywdzić.

#!$%@?ła mnie cała ta sytuacja, bo dziewczyna wydawała się fajna, a tu kontakt się urywa i trochę #feels I zacząłem zastanawiać się jak zmienić swoje życie. Usunąłem już konto z badoo i zastanawiam się nad wykopem. Konto mam ponad 6 lat. Prawie nic nim nie osiągnąłem, bo przeważnie tylko czytałem i obserwowałem. Jednak widzę też jak moje życie jest nudne i monotonne i zastanawiam się, czy to nie wina wypoku na którym tyle siedzę.

#!$%@? Mirki pytam was czy też macie takie spostrzeżenia, że Wypok i internetowe gówna psują wam życie? No i czy mam usuwać konto?

  • 24
@Hahazard: nie wiem na 100%, ale wczoraj usłyszałem od niej, że nic do mnie nie czuje, potem że jak jesteśmy obok to ciągnie nas do siebie... sprawa więc nierozstrzygnięta. Doświadczenie jednak uczy mnie, żeby przygotować się na koniec. Spotkanie jest utrudnione bo ona jest młoda dość, mieszka z rodzicami, którzy ją kontroluję motzno.
@bartov: to głupie ale cyberek leciał często, tylko spotkać się na dłużej jest niemożliwe i to mnie #!$%@?. Nie mam fury i wszystko co się dzieje jest ode mnie niezależne, nie panuję nad tym...