Wpis z mikrobloga

@Andrzej_K: Zadam Ci pytanie ,które zawsze mnie nurtuje.

Po co kupować samochody trzydrzwiowe? Nie lepiej dołożyć (o ile nie są w tej samej cenie) i kupić pięciodrzwiowy?

Przecież samochód pięciodrzwiowy jest wygodniejszy. Dla mnie każdy trzydrzwiowe nie różni się niczym od malucha.

W obu przypadkach pasażer z przedniego siedzenia musi wysiąść aby ci z tyłu mogli wyjść.
@Andrzej_K: alfami jeździ mi się bardzo wygodnie, super auta od środka, ale żeby to cholerstwo takich paskudnych przodów nie miało :/ wygląda jakby jakiś dowcipniś w photoshop użył liquify na lampach i grillu :/
@Altru: kwestia priorytetów, jak nie wozisz kogoś ciągle w liczbie większej niż 2 to po co?

Ja np wolałbym c124 od w124. Bardziej mi się podoba. Kwestia wygody dla reszty... cóż, nie kupuję auta dla kogoś.
@Traviu: ta maska schodzi zbyt nisko, oczka takie małe, przód jakby spłaszczony, zamiast potężnego agresywnego wyglądu, wrażenia uniesienia głowy, mamy spuszczone oczy i twarz skierowaną w ziemię. Taki wiecznie poniżany dzieciak. Niestety taki mają styl, i trudno im to zmienić
@manny_lanny: W ciągu ostatniego roku, mechanika odwiedziłem trzy razy. Wynikało to głównie z tego, że tyle mniej więcej czasu mam ten samochód i po zakupie wypadało zrobić kilka dupereli. Z poważnych awarii jedna - poleciał jakiś sworzeń w skrzyni biegów (typowa usterka dla skrzyń 6 biegowych w Alfach).