Wpis z mikrobloga

@ZaczynamOdNowa: chyba że faktycznie tylko w takim zakresie. Co do ogółu ja się po prostu boje traktować lakieru w sposób drastyczny ( szlifowanie )( ͡° ʖ̯ ͡°) Doba polerka działa bardzo dużo
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: Bombastyczna sprawa ale $$ ciężki więc sam sobie zadaj pytanie czy CI się opłaca. Producent deklaruje, że powłoka ma utrzymać się kilka lat ale jakoś mnie to nie przekonuje tak do końca ( chociaż mogę się mylić bo nie miałem jeszcze okazji zobaczyć zakwarcowanego lakieru po dłuższym czasie ). Wiadomo wszystko co świeżo nałożone ( i dobrze nałożone ) wygląda pięknie, nawet kijowej jakości wosk.
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: Tak jeszcze z ciekawości jakbyś chciał dołożyć BOSE do alfy to mogę pomóc bo z koleżka bawiliśmy się u niego i wymagało to drobnego zgłębienia tematu ale da się:)
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: To zastanów się jeszcze w jaki sposób dbasz o samochód czy myjesz go na automacie czy ręcznie. Bo szczotki na pewno poradzą sobie z taką powłoką po jakimś czasie i to będzie tylko wyrzucona cebula
  • Odpowiedz
@YouogY: Myślałem żeby dołożyć Bose bo tylko tego i ksenonów mi brakuje, ale skończy się chyba na podmianie głośników na zestawy dwudrożne Hertza i tyle. Może jeszcze wzmacniacz ale nie jestem jakimś audiofilem więc zobaczymy po "stage 1" ;)
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: poszukaj na allegro zestawów BOSE nie są aż takie drogie a montaż nie jest szczególnie skomplikowany. Bez doświadczenia zajęło nam to 2 dni ale jest jak fabryka wymyśliła :)
  • Odpowiedz