Wpis z mikrobloga

Tak ostro #!$%@?łem w gorące

( http://www.wykop.pl/wpis/10689572 )

Że aż chciałem sobie przypomnieć jeszcze jakieś śmieszne historie z mojego życia i stwierdzam że z #!$%@? dziwnych rzeczy to ja mam jakieś chyba #!$%@? problemy a raczej problemem jest ich brak xD

Była jesień i zbierałem kasztany dla dziewczyny, bo tak ich nienawidziła, a ja jej wszędzie jej je wkładałem (hehehe wkładałem xDD #gimbohumor motzno), do kieszeni piórnika plecaka butów, wszędzie. No to siedzę sobie na lekcji (matmie konkretnie), nudzę się więc biorę kasztana z kieszeni (zawsze pod ręką, żeby go wrzucić gdzieś #rozowypasek) i zaczynam go obracać w palcach. Zaczynam się zastanawiać jak takiemu kasztanowi jest trudno się przebić przez tą skorupke i tak zadałem sobie pytanie co kasztan ma w środku? No to wyjmuję nóż Glocka (proszę nie pytać) i zaczynam go obierać. Obrałem go i podziwiałem owoc kasztana, skorupkę #!$%@?łem na śmietnik. Nagle mój kolega z ławki zaczyna się patrzeć co ja tam mam ciekawego i widzi obrany kasztan i się pyta co to no to ja na to że to obrany kasztan no to on ej a będziesz go jat? XD no to ja bez słowa wziąłem tego kasztana do ust i przegryzłem i zacząłem go żuć na to mój kolega AHAHAHAHIHUHIHOHOHONIECHNIOCHXDDDDDDDDDD. Nawet przekładając na wykopowy język to on nie skisnął, on #!$%@? przekisnął. cała klasa się patrzy na tego debila, nauczyciel też a on ryje jape tak dwie minuty nie może (na szczęście) nic powiedzieć, wreszcie powiedział 'pszepana mogie iść do łazienki?' 'możesz ' wszyscy odprowadzają go wzrokiem tylko ja pisze do niego SMSa' ej ale nie mów nikomu dobra? ' on odpisał po minucie' dobra ', kamuflaż normalnego człowieka zachowany xD wraca po minucie po prostu siada i każdy o nim zapomina, na przerwie zaczynają temat co się stało a on odp że pokazałem mu fajną stronkę ze śmiesznymi obrazkami aka wypok.pl xD i teraz kilka osób z mojej klasy ma tu konto xD

#socjopata #coolstory #heheszki #humor #truestory #moje #pasta
  • 2