Wpis z mikrobloga

Witam,

Czy jest ktoś mi w stanie pomóc w jednej kwestii, a mianowicie.

Jestem użytkownikiem mieszkającym w Polsce. Chcę wykupić subskrypcję w serwisie Adobe w USD (ponieważ nie ma PLN)

I tu pojawia się problem. Na stronie gdzie wybiera się parametry planu (subskrypcji) zaznaczam walutę USD - cennik zmienia się na USD, ale jak przychodzi do potwierdzania umowy widzę kwotę w Euro a nie w USD.

Czy jest jakaś możliwość, abym mógł to wykupić w USD? Może jakoś za pomocą proxy da się to aktywować?

Czy można wykupić dwie subskrypcję, np. Fotograf i jeszcze jedną dla pojedynczej aplikacji? Czyli miałbym dwie oddzielne subskrypcje.

Proszę o pomoc.

P.S.: Gdyby chodziło o jedną aplikację to nie robiłbym problemu bo wtedy nie wychodzi zbyt drogo, ale potrzebuję subskrypcję, która umożliwia aktywacji kilku aplikacji na raz. A w tym wypadku kwota w PLN po przewalutowaniu Euro wychodzi ponad 200 zł.

#adobe #photoshop #subskrypcje #pytanie #wykop
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janiepaniemaju: Próbowałem uruchomić ich witrynę przez bramkę proxy. Częściowo działała, ale jak przychodziło do strony finansowej to witryna siadała, a więc wychodziło na to, że te bramki nie obsługują jakiś skryptów, które są wymagane do poprawnego działania witryny. Eh. Ale jestem zły.

Jeszcze jedno. Czy można kupić dwie subskrypcje? Jedna np. Fotograf i drugą na konkretną aplikację?
  • Odpowiedz
@flagam: Ale zrozum - nawet jak Ci się uda to będzie nielegalne. Nie wiem jak jest z CC, ale przed chmurą za dolary mogłeś jedynie kupić będąc posiadaczem fizycznego adresu w US. Teraz wydaję mi się, że jest gorzej bo kupujesz abonament zamiast gotowego produktu.

Co do 2 aplikacji to na 99% możesz, ale jaki jest sens w momencie gdy pełen pakiet jest nieznacznie droższy niż 2 osobne aplikacje.
  • Odpowiedz