Wpis z mikrobloga

miałem ostatnio zgrzyt z nowo poznaną laska z Tindera. Bo zgodziła się spotkać z moim kumplem!

Że ##!$%@? to swoją drogą... Wiedział że się już z nią widziałem i mi się podoba a a tak ją zaprosił.

Laska się zestresowała ale poszła.

Po spotkaniu napisała mi że mam bardzo fajnego kolegę (°°

Rozkuwiłbym wtedy cokolwiek a najchętniej tego znajomego...

#!$%@? był bardzo mocny bo 24h wcześniej proponowałem jej spotkanie, a ona mi tylko coś takiego odpisała... 24h później.

Dopiero później zczaiłem że moja wiadomość się nie wysłała :/ a ja już kreciłem gównoburzę :)

I teraz #logikarozowychpaskow mnie #!$%@?ła doszczętnie...

Dziewczyna pisze że ma nadzieję że zdawałem sobie sprawę że to był żarcik z jej strony, ten SMS...

I czy byłem choć trochę zły _

Bo przecież kumpel niższy i ogólnie mniejszy od niej to jak mogłem pomyśleć że to jest randka...

#!$%@?, laski o co wam chodzi? Musicie się bawić w takie podchody?

Z ziomkiem mam kosę, a z laską wszystko idzie w dobrym kierunku i dobrze bo jest zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #randki #owcapodrywa

##!$%@?
  • 31
@Sordi: z Tindera mam 2 takie ze mógłbym się żenić!

Badoo jest pare całkiem spoko, ale za dużo atencji tam przyjmują i im trochę buzuje do mózgu.

Zaadoptuj, dzieci...
@sheep17: śmiesznie to wygląda jakby laska miała bronić faceta xd, ale jak facet jest dużo wyższy to też zabawnie wygląda, cieszę się że mam średni wzrost no ale #!$%@? samym wzrostem nic nie zdziałam ;D #tfwnogf here
@sheep17:

#!$%@?, laski o co wam chodzi?


Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o atencje :P

A ty się nie śmiej ze związków wysokich dziewczyn z niskimi facetami. Z moich znajomych to takie są najbardziej udane, bo laska nie ma napoerdolone w głowie bzdetów w stylu "facet zaczyna sie od x cm", a gościu ma odwagę zaryzykować postawienie się w pozycji uznawnej powszechnie za śmieszną- i to bardzo zdrowo
@sheep17: dołącze się do dyskusji, akurat korzystam z zaadoptuj to faktycznie, są dzieciaki, czasami trafi się jakaś normalna, z jedną spotkałem się po 4 dniach pisania i jednej rozmowie przez tel, ale chyba to nie to po prostu, aczkolwiek fajna i ładna dziewczyna, inteligenta. Ostatnio założyłem konto na Tinderze, jak narazie pare dopasowanych dziewczyn ale z większością nie da się popisać o czymś normalnym, albo chcą żeby prosto z mostu pisać
@maciuras: na księżniczki i laski z reklamą instagrama w opisie nawet nie patrzę. Wiek docelowy mamy ten sam. I od 23 lat można już spoko porozmawiać i się umówić. Jedyny problem jaki mam to że z jedną jest spoko to mi głupio ogarniać inne. I straciłem tak kontakt z paroma bardzo fajnie zapowiadającymi się :(

I jak z ta mi nie wyjdzie to znów zostaje na lodzie i tak w kółko
@zly_wieczor: jak widzę taki związek i jeszcze laska jest ładna to zawsze ziomek jest dla mnie #wygryw

No ja nie mam co liczyć i nawet nie chce wyższej, bo to juz byłby jakiś wybryk natury ;p jeszcze chyba nie widziałem na żywo ładnej laski 195 cm która nie wygląda jak wieszak...