Wpis z mikrobloga

Ło gurwa, co się #!$%@?ło mireczki :D

Wracam sobie dzisiaj ze #studbaza, a tu współlokator mi mówi że paczka do mnie jakaś przyszła. Myślę sobie wtf, odpakowuje a tam... PS3! Z ładnym listem do tego! :D A byłem tak pewny że to ostatnie #rozdajo @bart88uk: to były zwykłe śmieszki i dostanę co najwyżej ziemniaka xD

Dzięki mireczku, tego się gurwa serio nie spodziewałem, zrobiłeś moje święta! Mam już co prawda jedno #ps3, a poza tym ja #pcmasterrace, ale teraz będę mógł sprzedać moją, prawie nieużywaną, a tą od ciebie zostawić sobie do zagrania raz na rok :D Miło że jednak nie wszystkie konkursy na mirko ( a tylko jakieś 99% xD) to fejki :D Wiara w ten portal przywrócona.

Szkoda że dostałeś bana, mam nadzieję że wrócisz na kolejnym multi, a jeśli nie to że przynajmniej niezalogowany przeczytasz te podziękowania!! :] W #wykopoczta udziału nie brałem, bo nie było czasu w tym roku, ale ta paczka mi wszystko zrekompensowała :D No i fajnie że dodałeś list, mam nadzieję że nie obrazisz się że go wklejam, miło tak oprócz samych materialnych bonusów dostać też parę słów :]

Serdeczne dzięki mireczku, pozdrawiam cię gorąco!
Pobierz Shaki - Ło gurwa, co się #!$%@?ło mireczki :D 



Wracam sobie dzisiaj ze #studbaza, ...
źródło: comment_YfmKwD5PQl0136unc6SZLhY6ZkJ0ic7l.jpg
  • 35
A @kamdz pewnie teraz żałuje że nie plusował bo myślał że fake xDDDDD Potwierdza się żle plusowanie jednak wszystkich #rozdajo dla beki i "na wszelki wypadek" wcale nie jest takie głupie xD
@Matyson: Jest czarna, chyba wszystkie są czarne :D A pudełka chyba zawsze niebieskie, nie widziałem jeszcze innych wersji. Broniłem go dla beki i plusowałem dla beki, myslałem ze mi teraz tez dla beki wysle ziemniaka, a tu zonk xD