Wpis z mikrobloga

@dzafel: laski to sobie mogą tak trzymać zreszta to jest bardzo kobiece.. Gorzej jak facet tak nosi torebkę, a niestety coraz częściej mozna trafić na taki widok :|
Gorzej jak facet tak nosi torebkę, a niestety coraz częściej mozna trafić na taki widok


@stefan71: Jej, straszne. A mi coraz częściej zdarza się widywać dziewczyny w spodniach, ale ten gender się rozpanoszył!
@dzafel: Dziewczyna z którą chodzę... do pracy (wiem, że niektórym różowym paskom z wypoku zamarło na chwilę serce, że najlepsza partia na mirko jest zajęta, ale nie martwcie się jestem wolny jak chomik na Dżungarskim stepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) tak trzyma i nigdy nie wydało mi się to dziwne, a wręcz naturalne dla różowych paskinów.
@Obliv: tolerancja, nie akceptacja. Toleruje noszenie takiej torebki, bo to one je noszą, ale mi się to nie podoba. Nie moźna juź nawet wyrazić swojej opinii, bo zaraz HURR DURR NIECH NOSZO JAK CHCO, MORZE JESZCZE JĄ ZABIJESZ HURR DURR, NIE MASZ SWOJICH PROBLEMUW??? Czyli mam patrzeć tylko na siebie, a najlepiej z lustrem #!$%@?ć przed oczami, źeby przypadkiem nie powiedzieć, źe ktoś ma #!$%@? spodnie, bo NIECH NOSI CO HCE,