Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

Mój różowy pasek wracał dziś autem i zatrzymali ją policjanci. Kazali jej wysiąść z auta i stać przy nim kilka minut. Nie wiem dlaczego ponieważ nie zrozumiałem jak mi płakała przez telefon. Ale nie ważne. Ryczy i płacze do słuchawki. Nie wiem czy jej zabrali auto czy tylko samo prawo jazdy.

Ale w końcu okazało się, że nawet mandatu jej nie dali. Najgorsze było coś innego. Musiała stać w niedopasowanych butach przy aucie i WSZYSCY którzy przejeżdżali koło niej widzieli ją, że ma BUTY nie pasujące do stroju!!

Jeszcze się na mnie obraziła jak zacząłem się śmiać do telefonu. Aż boje spotkamy się na żywo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazrozowychpaskow #rozowypasek #trustory #sadstory
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jack_Pstrong: I dobrze. Rutynowe kontrole to rak. Te wszystkie akcje 'zero tolerancji' czy jak to się nazywa, kiedy w dniach świątecznych łapie się kilku wczorajszych Januszów z całym 0,3 promila w wydychanym powietrzu (w TV można powiedzieć że to pijani kierowcy) - a żeby ich kilku złapać trzeba zatrzymać kilkaset innych osób. Naprawdę nie rozumiem ludzi którzy to pochwalają. To tak jakby ochroniarz w Biedronce (abstrahując że nie ma do
  • Odpowiedz
@Sudokuu: aha czyli lepiej pozwolić jej zrzucać na siebie winę za wszystko i to jeszcze w takich absurdalnych przypadkach, i niech strzela fochy nonstop. Niedługo zabroni mu się w ogóle odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak ktoś świadomie daje się pantoflować toksycznym rozowympaskom to droga wolna:)))))))))
  • Odpowiedz
@Szalom: Masz rację, najlepsze jest to że zanim oświadczą w TV że "złapali 30 "pijanych" kierowców" pokazują film sprzed lat gdzie wyciągają gościa który ledwo stoi na nogach, to że złapani mają po 00,3 po wczorajszej imprezie już ich nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@Jack_Pstrong: Banda Mirkowych lovelasów takich jak @lukasyyyy (mam Cię na czarnej z notatką "p---o zdjęcia dwóch starych gejów") mówi Ci rzuć kobietę, a cała reszta stulejek plusuje. Nie biorą pod uwagę, że poza słabością do butów może mieć tysiąc cech najlepszej partnerki na życie. Kobiety tak własnie mają drogie stulejki- swoje słabości. To tak jakby powiedzieć: "Płacze na widok pająka/myszy/dużego psa - rzuć ją". No ja p------ę...
  • Odpowiedz
@Jack_Pstrong: gdybym miała taką tępą dzide przy sobie to bym ją ze wstydu w piwnicy chowała. ja p------e przecież r----ć możesz też mądre (albo chociaż ogarnięte) laski, a nie przy takim tępaku siedzieć ;/ no chyba, że to jakiś troll ;/
  • Odpowiedz
@k-exo: ah k---a no tak, Ty masz pewnie inżyniera albo doktorat więc wiesz co to mądrość i bystrość umysłu.. tamta to pewnie tępa kretynka która siedzi na kasie w biedronce.. dlatego jej musiały buty do ciuchów pasować..

masz faceta?
  • Odpowiedz