Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

Mój różowy pasek wracał dziś autem i zatrzymali ją policjanci. Kazali jej wysiąść z auta i stać przy nim kilka minut. Nie wiem dlaczego ponieważ nie zrozumiałem jak mi płakała przez telefon. Ale nie ważne. Ryczy i płacze do słuchawki. Nie wiem czy jej zabrali auto czy tylko samo prawo jazdy.

Ale w końcu okazało się, że nawet mandatu jej nie dali. Najgorsze było coś innego. Musiała stać w niedopasowanych butach przy aucie i WSZYSCY którzy przejeżdżali koło niej widzieli ją, że ma BUTY nie pasujące do stroju!!

Jeszcze się na mnie obraziła jak zacząłem się śmiać do telefonu. Aż boje spotkamy się na żywo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazrozowychpaskow #rozowypasek #trustory #sadstory
  • 47
@Jack_Pstrong: najpierw pomyślałam - "Serio? Jak można mieć takie problemy?" Potem pomyślałam, że jeżdżąc na co dzień autem mam dylemat czy jechać w wyjściowych butach, ale może się to skończyć na a) zniszczeniu butów (4 miesiące - 3 pary butów do wyrzucenia) b) zawijaniu się wycieraczki i problemie z wciskaniem pedałów c) ogólnym brakiem komfortu jazdy. I jak wybiorę tenisówki, a będę miała elegancki strój... i miałabym tak stać, bo nie