Wpis z mikrobloga

Mam Win7 HP zainstalowany od nowości w HPku. Ale syf na maxa (mnóstwo zbędnych prog od HP) i chciałbym zrobić formata i zainstalować czysty system (nie przywracać z partycji recovery, którą mam zamiar usunąć). Płytki oczywiście nie dostałem, ale mam czysty Win7 HP z internetów

Teraz pytanie. Jak zainstaluję ten system i wpiszę CDkeya z odbudowy laptopa to się normalnie zaktywuje? Bo słyszałem że czasem trzeba dzwonić do M$ i aktywować.

#windows #windows7 #format #pomuszcie #komputery #pomocy #laptop #pytanie #kiciochpyta
t.....2 - Mam Win7 HP zainstalowany od nowości w HPku. Ale syf na maxa (mnóstwo zbędn...

źródło: comment_NzEnO2N9foeTE8kMaOXBYKAuVwBQXqpR.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@t712: ja bym zrobił obraz partycji recovery ghostem, podzielił winrarem i nagrał na dvd, żeby pozbyc się tego gówna, a jakby coś nie hulało to później bez problemu odtworzysz partycję.
  • Odpowiedz
@t712: No właśnie nie jestem pewien tej kwestii. Na pewno można mieć na laptopie z kupionym OEM virtualboxa zamiast z tymże nie łamiąc licencji (gdzieś kiedyś szukałem na ten temat). Ale spróbować możesz, nie zabiją Cię, najwyżej virtualboxa skasujesz
  • Odpowiedz