Wpis z mikrobloga

Mam Win7 HP zainstalowany od nowości w HPku. Ale syf na maxa (mnóstwo zbędnych prog od HP) i chciałbym zrobić formata i zainstalować czysty system (nie przywracać z partycji recovery, którą mam zamiar usunąć). Płytki oczywiście nie dostałem, ale mam czysty Win7 HP z internetów

Teraz pytanie. Jak zainstaluję ten system i wpiszę CDkeya z odbudowy laptopa to się normalnie zaktywuje? Bo słyszałem że czasem trzeba dzwonić do M$ i aktywować.

#windows #windows7 #format #pomuszcie #komputery #pomocy #laptop #pytanie #kiciochpyta
Pobierz t.....2 - Mam Win7 HP zainstalowany od nowości w HPku. Ale syf na maxa (mnóstwo zbędn...
źródło: comment_NzEnO2N9foeTE8kMaOXBYKAuVwBQXqpR.jpg
  • 30
@courso: wow, co za bzdury. po pierwsze podaj mi jeden powód dla którego mialby instalować specjalnie windows xp, po drugie kupiona jest licencja na windowsa a nie akurat "ten system z recovery". równie dobrze może ściągnąć windowsa z torrentów i zainstalować z kluczem z naklejki na laptopie i mieć go w 100% legalnego
@trujpan: no bo ja czytałem że firmy takie jak hp czy asus jak instalują windowsa w fabryce to on nie jest zarejestrowany w bazie internetowej (aktywacja offline) i trzeba aktywować dlatego przez infolinię.