Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, witam w moim zwariowanym poradniku wyjścia z #przegryw gdzie będę zamieszczał super rady jak wyjść ze #!$%@? i zdobyć #rozowypasek. I to nie jeden. No ba, to jest cały program! Zaczynamy!

0. Czy chcę wyjść ze #!$%@??

Wbrew pozorom najważniejsze pytanie jakie musisz sobie zadać, Mirku. Niezależnie od tego czy obiektywnie wyjście ze #!$%@? jest trudne czy nie, musisz zadać sobie to pytanie i szczerze nań odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi "Tak, chcę ale... " to niedobrze. Tym shitem może być np.

-nie mam możliwośći bo znajduję się w nieodpowiednim miejscu

-nie mogę ze względu na swoją przeszłość/stan psychofizyczny

-już mi się nie chce podejmować wysiłku

Niestety u niektórych z Was mogą istnieć obiektywne przyczyny z powodu których wyjście ze #!$%@? jest niemożliwe. Trudno, nie pomogę. Jednak jeśli masz jakieś 'ale' to przykro mi ale to musi się zmienić.

Jeśli nie chcesz wyjść BEZWARUNKOWO ze #!$%@? to nie wyjdziesz.

Był tu jakiś Mirek co napisał że jest #!$%@?, wkleił swoje zdjęcie i posypały się dobre rady i teksty że nie jest tak źle i żeby coś z sobą robił. Mirek odpisywał w skrócie 'po co'. Jeśli też odpowiadasz 'po co' to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Tak więc pierwsza rzecz: musisz chcieć wyjść ze #!$%@? bez względu na wszystko, bez względu na to gdzie teraz jesteś i jakie przeszkody możesz napotkać.

Jeśli na ten moment nie chcesz to poszukaj pomocy tak żeby Ci się zachciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf #januszepsychologii #psychobobo
  • 6
  • Odpowiedz
@rafalu90: nikt nie będzie nikogo wyciągał z przegrywu za uszy, przykro mi. Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, być może będę mógł napisać jeszcze coś ciekawego w temacie w następnynm odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bobolak: Teraz tylko zasadnicza kwestia - co jest uznawane za bycie przegrywem. Różni ludzie mogą róznie to interpretować, a czasem ktoś nawet nie wie że może nim być :P
  • Odpowiedz