Wpis z mikrobloga

@Dawidinho8: i co, czekasz aż ten różowy sam do Ciebie wprost podbije? i wtedy...no własnie, co wtedy? :)

mieeh, o ile życie byłoby prostsze, gdyby wszystkie niebieskie i różowe paski mówiły wprost jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supernick: A coś taka ciekawska? Dobry iluzjonista nie zdradza swoich sztuczek. ;)

mieeh, o ile życie byłoby prostsze, gdyby wszystkie niebieskie i różowe paski mówiły wprost jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Okej, wyślij mi swoje zdjęcie, jak jesteś w moim typie, i nie mieszkasz za daleko ode mnie, to możemy się umówić. :)

@Dawidinho8: podesłałabym, ale nie chcę zdradzać swojego ryjka drugiemu mirkowi :D przy okazji, w sumie to nie czaję popularności tagu #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież całym urokiem tego miejsca jest to, że można bez obciachu i przypału pisać co się myśli i anonimowo mirkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supernick: Możesz czuć się bezpiecznie, nie podam tego zdjęcia dalej w obieg. ;)

Co do:

urokiem tego miejsca jest to, że można bez obciachu i przypału pisać co się myśli i anonimowo mirkować


Oczywiście jest to plus, ale zdjęcie potrafi naprawdę wiele o człowieku powiedzieć, zweryfikować pewne rzeczy na jego temat... Czasem to psuje relację, ale przynajmniej jak widzę jak ktoś wygląda i pasuje mi to do tego co pisze, jestem