Wpis z mikrobloga

@sizzla: oj nie wiem skąd Ty te 90% wziąłeś, ale raczej jest odwrotnie, chyba że mamy do czynienia z szalonym stulejarzem, który koniecznie szuka sobie laski...
@kendziu666: tzn. że facet jest bardzo miły, cośtam zagada, uśmiechnie się, ale nie idzie za tym żaden konkret ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytam, bo wczoraj rozmawiałam o tym z moim ziomkiem i mi powiedział, że sam zazwyczaj woli polować na laski, ale że zna takich typów, którzy czekają aż zwierzyna przyjdzie do nich sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@netes: o to, to! czy to jest częsta praktyka? ;D bo ja mam wrażenie, że tak :) i że generalnie faceci (a przynajmniej pewni siebie) lubią tak sobie czekać, aż laska sama do nich odezwie. a przy okazji, rozkmina numer 2 - wyjaśnimy raz na zawsze: czy niebieskie paski lubią jak różowe pierwsze wychodzą z inicjatywą - tzn. zagadają, napiszą esa, zaproszą na kolację? czy laska wychodzi wtedy na desperatkę? :/
@epi: no i tu jest zagwozdka dla nas różowych pasków - bo mi też wydaje się to normalne, żeby wyjść z inicjatywą i jako pierwsza dać znak, że ktoś mi się podoba. a z drugiej strony mówi się, że to faceci lubią być zdobywcami i wolą gonić króliczka, niż żeby sam przyleciał. no i czo ( ͡° ʖ̯ ͡°)