Wpis z mikrobloga

@saimonm: no ok, artacwel, ale stoisz na środku, tedekiem, gdzie co najmniej dwa inne czołgi Cię spotują i dziwisz się, że #!$%@?ą Cię pomidory w artach. I to jeszcze ruska niecelna arta. Chyba podjarałeś się mm i po prostu dałeś dupy.
  • Odpowiedz
@saimonm: ale najlepsze jest to, że dałeś sobie tej gównoarcie #!$%@?ć trzy bułki. Rozumiem jak się dostaje nagle bułe za full HP, to można się #!$%@?ć, ale dostać trzy kajzery i po drugiej się nie schować, to pretensje miej do siebie. Nawet mi Cię nie żal.
  • Odpowiedz
@el_flaco: gdzie Ty widzisz, że ja stoję? zdjęcie zrobiłem później, przyjrzyj się uważniej, nie zrozumiałeś, że nabijam się z określenia bat na kamperów, mogłem siedzieć w krzaczku
  • Odpowiedz
@saimonm: nawet nie chodzi mi o to, czy stoisz, czy jedziesz, tylko o to, że dostałeś bułę, drugą i nawet się nie schowałeś, pomimo tego, że masz szybki czołg z celnym działem. Już dawno zostało ustalone, że arta nie jest batem na kamperów i nie trzeba tego udowadniać. To już po prostu dla mnie robi się nudne. Ta gra taka jest i inna nie będzie, co potwierdziło WG honorując tego
  • Odpowiedz
@saimonm: WTF, dude, za 400 hp i wrzucasz skrina? Pfff. Przyjdź tu z czymś, co dorównuje temu, co było wczoraj u mnie w T34 - gdzie arta SZÓSTEGO tieru zdjęła mi jednym strzałem 1000 hp, ammoracka, obrót wieży, celowniczego, kierowcę i radiooperatora.
  • Odpowiedz