Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
@SzewskaPasja: No bądź dumny dalej, że czyjeś życie może być dla Ciebie żałosne, tylko dlatego, że ktoś nie jest hurr durr "silny" i nie #!$%@? na 20 km codziennie dla zasady. To jest straszne, tak jak mówię, mnie to z perspektywy czasu bawi, ten nacisk na to, że MUSISZ COŚ ROBIĆ ZE SOBĄ ALBO PRZEGRYW, ale kogoś może nie bawić.
@reasonable: > 1. Czy to znaczy, że jak wrzucę to mogę hejtować? 2. Piszesz, że nikomu nie szkodzi, ale jednak później jest choroba wieńcowa itp. No i może niech płacą wyższe składki na ubezpieczenie zdrowotne, a nie obciążają budżet przez swoje obżarstwo i lenistwo. 3. Czyim jesteś multi?

1. Nie, ale skoro to takie normalne to z CIebie też się pośmiejemy

2. lel, poważnie? To może rodziny w których doszło do
@SzewskaPasja: A gdzie ja coś mówię o swoim wyglądzie i jaki mój pancerzyk? o_O

Czy ktokolwiek tu czyta coś ze zrozumieniem? Od początku jasno mówię, że chodzi mi o to, żeby żadna dziewczyna nie musiała więcej cierpieć przez to, że ktoś społecznie nie akceptuje jej wyglądu, czy tego, jak sobie radzi ze swoim życiem. Ja tu tylko mogę robić za cold closed case, a nie jakiś materiał do rozmowy.

@zomg: