Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
To prawdopodobnie będzie długi wpis, ostrzegam.

Tak czytam powyższą gównoburzę i myślę sobie, że poziom agresji z dupy osiąga już kres. Niektóre komentarze są śmieszne, inne straszne a jeszcze inne po prostu żenujące.

1) Ciekawy jest wątek porównania otyłości z innymi "nałogami". Weźmy na przykład palaczy. Racjonalnie rzecz ujmując są bardziej szkodliwi dla osób postronnych niż grubasy (bo cudzy tłuszcz nie psuje Wam organizmu a bierne palenie już tak). Nałóg jak nałóg.
@hugga_wugga: Co do punktu 2

Kiedyś byłem gruby(tzn wciąż jestem, ale byłem grubszy), wiesz co sprawiło że się zacząłem odchudzać? To, że jeden #rozowypasek nazwał mnie baleron(xD) i dalsza rodzina mówiła "ale ten @parampadam ostatnio przytył" i wziąłem się #!$%@? za siebie, w ciągu paru, chyba 3, miesięcy straciłem ponad 15 kg. Więc nie #!$%@?, że to nie pomaga. Nie pomaga brak chęci ćwiczenia i odstawienia czekolady #!$%@? mać.

Nie lubię
@Hemus: napisał NIE-ATENCYJNIE gościu na popularnym serwisie internetowym jak to wkurzają go zdjęcia grubych dziewczyn i hipokryzja wypowiedzi w podpisach i komentarzach. Trochę sobie zaprzeczyłeś kolego ;)Powiedz, zazdrościsz im tych komentarzy? Tego że mają w dupie jak wyglądają (czy aby przypadkiem sam nie jesteś gruby ryży albo zezowaty ? ;) ) ? Ludzie nie zwracają na Ciebie uwagi? A może wylewasz tutaj frustracje bo nie masz tak naprawdę nikogo bliskiego by
Ja #!$%@?ę, po przeczytaniu, że laska jest gruba, zdaje sobie sprawę z tego, że jest uzależniona od jedzenia, ale jej się nie chce, przestałam czytać.

@UltimateCraving ktoś powinien prosto w twarz powiedzieć Ci, że jeżeli nie weźmiesz się za swoją tłustą dupę,

to za w niedalekiej przyszłości umrzesz, i to niekoniecznie #!$%@?ąc trawę.

Naprawdę marzy ci się #!$%@? na wózku/z balkonikiem w wieku 30 lat tylko dlatego, że w wieku 23