Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
@Hemus: O #!$%@?, wykopki, jaka agresja xD. I tak lepiej być grubym, niż mieć 170cm będąc facetem lub mieć #!$%@?ą mordę (większość Polaków), bo tuszy można się pozbyć. Ale jak jest się niskim, brzydkim i grubym, to takiego combo nic nie przebije.

Żyjcie i dajcie żyć innym, te komentarze tutaj to przegięcie. Ja najchętniej też pozbyłabym się wszystkich facetów poniżej 185, bo naruszają moje poczucie estetyki i po to, by dalej
@UltimateCraving: no offence, ale jak to nigdy nie miałaś chudej dupy? Od zawsze wazylas 100 kg (tak strzelam po twoich wpisach). Jak ja zauwazylam ze sie w dzisny nie mieszcze to zaczęłam ogarniac co jem i wiecej cwiczyc a nie czekać, az bede musiala polaczyc dwie pary spodni w jedna. Naprawde nie czaje jak mozna nie zauważyć ze sie tyle, przeciez w tydzień sie nie da roztyc do rozmiarów wieloryba
@nuwanda: Te chude z takim komentarzem również są żałosne. Tylko takich dziewczyn w pełnym kadrze widuje się o wiele częściej, niż 120kg kobietę - te wolą skupiać się tylko na twarzy gdy ta jako tako jeszcze wygląda, przez co pogrążają się jeszcze bardziej. I o ten konkretny typ człowieka mi osobiście chodzi.
@Limonene: nie zawsze 100 kg, kiedyś ważyłam w normie, ale więcej niż inni, bo generalnie szybciej rosłam i nazywali mnie grubasem od podstawówki. Teraz mając 23 lata widzę, że nie byłam wtedy gruba, ale wtedy nie widziałam tego i dałam sobie wmówić takie życie, że nic z tym nie mogę zrobić i tak już musi być :] a teraz? Teraz dobre jedzenie cenię wyżej niż ludzi, bawi mnie taka żyłka na
@UltimateCraving: @nekron ma rację. Nie ma nic gorszego, niż utwierdzanie się we własnym błędzie przy pomocy "życzliwych i miłych". To nie jest terapia, tylko pogłębianie problemu. Chorobę powinno się leczyć, a nie chwalić. Palaczy, alkoholików i narkomanów się tępi. A może im z tym dobrze? Jak ktoś wrzuci na fejsa fotkę jak się zarzygał na imprezie, a pod tym będą komentarze "super!", "ale fajnie! ", to jest patologia. Jak gruba dziewczyna/facet
@Hemus: Ja nie wiem, 3/4 moich znajomych płci żeńskiej ma twarz+ramiona na zdjęciu profilowym, a nie całe ciało.

@Nekron: #!$%@?ło cię koleś, do nadwagi brakuje mi naprawdę sporo :) Po prostu nie każdy jest tak #!$%@? jak ty i potrafi na problem spojrzeć szerzej.

mi nic nie przeszkadza, po prostu zawsze byłam ciekawa historii jak ludzie sa w stanie osiągnąć taka wage


@Limonene: To może ja ci odpowiem, jako