Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
@ziemniaczana_krolewna: to działa w obie strony

facet przestaje o siebie dbać i zaczyna wyglądać jak kanapowy knur dziewczyna zaczyna się rozglądać za kimś atrakcyjniejszym

dziewczyna zaczyna wyglądać jak lew morski facet zaczyna się rozglądać ...

taka nasza ludzka natura wybacz ale chyba zawsze pierwsze na co zwracamy uwagę to wygląd raczej nikt nie ma na mordzie wypisanego streszczenia charakteru, jakie ma pasje i co robi w życiu
@UltimateCraving: Chitynowy pancerz. Nie rozumiesz , albo nie chcesz zrozumieć tego co pisze. Mam gdzieś jak wyglądasz, #!$%@? mnie tylko użalanie się nad sobą ludzi, którym nie chce się ruszyć dupy bo wygodniej się poddać :) A ja nie chcę aby faceci cierpieli przez atencyjne kur_y, które nie akceptują mojej potrzeby świętego spokoju.

Jeśli ktoś ma problem z czyimś wyglądem to jest posrany.

Ale to jak ty próbujesz się bronić i
A ja nie chcę aby faceci cierpieli przez atencyjne kur_y, które nie akceptują mojej potrzeby świętego spokoju.


@SzewskaPasja: wiesz, jak nie podoba ci się co ktoś wrzuca w swój prywatny kawałek internetu zwany wallem na fejsbuku to jest taki magiczny przycisk "unfollow" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sugas: nie mów publicznie, bo jeszcze Cię wyśmieją, życie tak bardzo zrujnowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hemus: No jeśli koleżanki w taki sposób próbują sprawić, żeby nie miała doła, to co w tym złego? Jak kłuje w oczy to jest przycisk ukryj posty.
@UltimateCraving: Wpis był o jednej znanej mi grubej dziewczynie/kobiecie, która podnosi swoje ego komentarzami od koleżanek przy zdjęciach samej twarzy, ważąc przy tym 120kg, tak ze 2x na tydzień. Wrzuca głupią minę, wszyscy piszą jaka nie jest śliczna i "seksi", ona im lajkuje każdy komentarz z osobna, dziękując przy tym wylewnie.

Beka.

A Ty zrobiłaś taką krucjatę w obronie otyłych, jakbym ich tutaj chciał palić na sztosie xD No ale cóż,
A Ty zrobiłaś taką krucjatę w obronie otyłych, jakbym ich tutaj chciał palić na sztosie xD No ale cóż, każdy widzi to, co chce widzieć.


@Hemus: Jakbyś nie zauważył, chodziło mi o konkretny cytat, "atencyjne grube świnie", na który sobie nie zasłużyła ani koleżanka, ani nikt potencjalny następny :)

@sugas: i tak trzymać :)