Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
@SzewskaPasja: Milczenie daje więcej o tyle, że nie ma smutku -> nie ma zajadania. Jak po mnie nie jeździli to potrafiłam się zmobilizować i potajemnie zrzucić parę kilo. Patrzę w domu -> -6 na wadze, jupikajej! Idę do szkoły a tam znowu ŁEHEHEHEHE SPAŚLAK, i znów lody, ciastka i chipsy jeden wieczór. A jak jeden to i kolejny, bo nałóg wchodzi w grę. Można się tak całymi latami kręcić w kółko
znów lody, ciastka i chipsy jeden wieczór


@UltimateCraving: lol, jak może kogoś uspokajać/odstresowywać jedzenie. ja jak jestem w takim stanie to nic nie mogę przełknąć, wręcz rzygam na samą myśl o jedzeniu. widać grubasom się już całkiem #!$%@?ło.
@SzewskaPasja: Walczyłam, nawet niedawno również, nie mam na razie czasu. Chcę schudnąć, bo mi się marzy piękny ślub i choć jedna ładna sukienka. Fajnie by było, ale jak nie będzie, to też nie zginę, nie będzie to jakiś koniec mojego życia. I dopiero jak osiągniesz takie podejście, jesteś na tyle zdrów by coś z sobą robić. Dopóki cierpisz od słów - nie.
@Hemus: Wieczna beka z przegrywów, którzy siedzą w domu po kilkanaście lat, nie mają dziewczyny ani znajomych, bo boją się wystawić nogi za próg, wszyscy znajomi to wiedza, a oni i tak co drugi dzień wrzucają nowe atencyjne wpisy z na portalu ze śmiesznymi obrazkami myśląc, że #!$%@? to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)