Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Na siłkę chodzę 3x w tygodniu, na każdym treningu na bieżni biegam min. 20 min. Z tego modelu bieżni trudno mi odczytać dystans, ale jeśli ustawienie "10-12" coś ci mówi, to domyślisz się.

Dodam, że aktualnie też kuruję nogi, ale to osobna historia. W każdym razie ja nie jestem leniem. W każdej wolnej chwili #!$%@?, a to na siłkę, a to po lekarzach, bo nie mam zamiaru poddać się w
@UltimateCraving: Przyznam że nie czytałem całości bo zbyt dużo treści a czasu niewiele.

Nie obraź się na to co napisze. Jeśli jesteś tego świadoma, to powinnaś wiedzieć również, że właśnie potwierdziłaś swoje uzależnienie, które można właśnie śmiało postawić na równi z alkoholizmem. Osoba świadoma tego procesu, która mimo to go ignoruje klasyfikuje się do leczenia.

Masz jakiś konkretny powód, dla którego wykorzystujesz do podbicia dopaminy akurat jedzenie? Możesz zafundować sobie chorobę
Na siłkę chodzę 3x w tygodniu, na każdym treningu na bieżni biegam min. 20 min


@Linds: i co chcesz schudnąć, no błagam Cie.

Sredni czas dla dobrego biegacza to 5-6min, przebiegasz ponad 3 km. Koło 7-10 w tygodniu. To ja przytyłem 0,5kg przez ostatni miesiac a przebiegłem ~120km, 12-15km na jednym bieganiu (~1h 40min). Pomysl sobie teraz jaka ja mam #!$%@? przemiane materii (a nie licze ze na uniwerek jade busem
Masz jakiś konkretny powód, dla którego wykorzystujesz do podbicia dopaminy akurat jedzenie? Możesz zafundować sobie chorobę wieńcową, cukrzyce, oraz przedwczesny zgon lub starość na lekach.


@Limitless: Po prostu to mi pasuje/smakuje, tak jak innym np alkohol czy cokolwiek innego. Nie straszne mi są żadne choroby, nawet, jak powiesz, że mówię to tylko dlatego, że jeszcze nie mam tych chorób.

Osoba świadoma tego procesu, która mimo to go ignoruje klasyfikuje się do
z tematu o tym, że takie laski są powodem do beki, zrobiła się gównoburza....

1. Zgadzam się z @Hemus

tak samo jak jest hejt na młode matki zaśmiecające profile milionem #!$%@? zdjęć dzieci. Ja nie mam nic do dzieci, broń boże, ale cieszę się że moje znajome matki takie nie są, dwa że jak się urodziłam - nie było fb...

2 @UltimateCraving moja mama ma takie powiedzenie "nie dorabiaj piździe uszu".

Cała
Prawda jest taka ze gdy dostarczasz za duzo energii to tyjesz, za malo chudniesz.

Grubasy dostarczaja za duzo. Tyle. Metabolizm to +/-500kcal według badan wzgledem normy.
@UltimateCraving:

Po prostu to mi pasuje/smakuje, tak jak innym np alkohol czy cokolwiek innego.


Czyli właśnie dobrowolnie przyrównałaś się do alkoholika, któremu również "to pasuje"...

Sure, ale za darmo tego nie robią.


tzn.? Jak Twoim zdaniem wygląda leczenie z uzależnienia? Jeśli nie wiesz, to powiem - całość rozgrywa się w Twojej głowie i jest zupełnie za darmo. Tu nie chodzi o to, żebyś zmieniła się bo świat tego oczekuje.

Podam Ci
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch:

Sredni czas dla dobrego biegacza to 5-6min, przebiegasz ponad 3 km


Pisałem, że kuruję nogi. Tak więc nie, przynajmniej w najbliższym czasie nie mam szans na bycie pro-runnerem. Ale i tak chodzę i biegam. Czy to jest użalanie się? Nie. Użalanie się to by było, gdybym w ogóle nie chodził na tą siłkę. A chodzę. Po prostu stwierdziłem kilka faktów.

I tyle ode mnie na ten temat, bo jeszcze mi
@Linds: mało biegasz, mało spalasz, nie dziw się że nie chudniesz.

Użalanie się to by było, gdybym w ogóle nie chodził na tą siłkę


Pls, nie robisz nikomu łaski że chodzisz, a jak masz taki trening jak piszesz do nie poświecasz się zbytnio. Nidgy nie grałem w noge ani nie biegałem, zaczynałem od 2km w 20min i to że biegam teraz czasami 15 lub ponad nie jest żadne osiągniecie.

Ale też
Mocno naiwne. Na 5 razy jak się odchudzałam 2 razy schudłam, nie wiem, hormony czy inne gówno, ale raz się dało a raz nie. I nic nie zrobisz czasem choćbyś chciał.


@UltimateCraving:

Z całym szacunkiem, ale NIE #!$%@?. Nie umiesz ani nie chcesz się odchudzać.

Nie wiem, ile wazysz - w pewnym stadium dieta "mniej żreć" faktycznie powoduje spadek kilogramów.

Pewnie zeszłaś poniżej swojego zapotrzebowania kalorycznego i zwolniłaś metabolizm. A potem