Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że Mirko upada, dosłownie z dnia na dzień... kwejki, demotywatory, stulejarz który na portalach randkowych udaje kobietę i ciągłe rozdawnictwo za żebroplusy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako człowiek, któremu bliżej do 30, który nie ma problemów z zagadaniem do kobiet, nie mieszka z rodzicami, ma pracę i może po prostu kupić sobie grę, poza tym nie wchodzi na kwejki i demotywatory czuję się tu powoli jak w zoo, a jeszcze parę lat temu było tu tak normalnie.



#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #mirko
  • 85
@jaczyliktoo: Zawsze mnie to śmieszy. Mirko i wykop nic się nie zmieniają od lat jeśli chodzi o poziom. Chyba, że teraz jest większy. Jak jest coś #!$%@? to skip skip skip skip i tyle. #!$%@? o tym, że kiedyś to było jest śmieszne. Na mirko ciężko to zobaczyć, ale polecam nieraz cofnąć się w czasie na głównej, np. o 4 lata. Korwin, Korwin, Unia zła, Tusk zły, muzułmanie, cyganie, śmieszny kot,
#!$%@? o tym, że kiedyś to było jest śmieszne. Na mirko ciężko to zobaczyć


@neib1: banalnie to zobaczyć. Nie było plusów i gorących - nie było parcia na napisanie czegoś "śmieszkowego" bo kazdy wpis przemijał i każdy o nim zapominał, nie było gównoburz o byle co, czasem jakieś mini afery pod danym wpisem i tyle, nikt o tym nie pamiętał po 20minutach bo wpis był już na kolejnej stronie. Nie było
@kicioch: Widzę różnicę - ogromną. Widzę także wzrost ilości gimbazy, ale razem ze wzrostem ilości użytkowników tak jest zawsze, a ja tam mam kilka ulubionych tagów jak #mirkoelektronika, które są moją przystanią i gdzie siedzi parę osób. Do tego ludzie, których obserwuję. Zależy kto czego oczekuję, ale jest dużo większy wybór niż kiedyś. Chcesz się pośmiać z bzdur - czytasz marianabaczala czy powodzenia. Chcesz czegoś ciekawego - masz świetny tag
@jaczyliktoo: aha.

Czyli co, wszyscy


?

Najlepsi sa ludzie, którzy poprzez presupozycje chcą pokazac, tak niby mimochodem, jacy są wielcy i lepsi od innych.

witam gimbo elitę intelektualną


Jako człowiek, któremu bliżej do 30, który nie ma problemów z zagadaniem do kobiet, nie mieszka z rodzicami, ma pracę i może po prostu kupić sobie grę

No super no i co, myslisz ze jak masz 30 lat i zalisz sie #!$%@? NA