Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że Mirko upada, dosłownie z dnia na dzień... kwejki, demotywatory, stulejarz który na portalach randkowych udaje kobietę i ciągłe rozdawnictwo za żebroplusy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako człowiek, któremu bliżej do 30, który nie ma problemów z zagadaniem do kobiet, nie mieszka z rodzicami, ma pracę i może po prostu kupić sobie grę, poza tym nie wchodzi na kwejki i demotywatory czuję się tu powoli jak w zoo, a jeszcze parę lat temu było tu tak normalnie.



#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #mirko
  • 85
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: miałem to samo niedawno napisać. Żebranie o plusy to już jest przegięcie: wczoraj minęło 7 dni od kiedy pół roku temu miałem urodziny, proszę o plusy! Niestety każde fajne miejsce z czasem zostaje opanowane przez gimbazę i stacza się coraz bardziej.
  • Odpowiedz
  • 7
@jaczyliktoo: najzabawniejsze jest to, że zaplusowały twój wpis mirki, którzy na potęgę plusuja (lub dodają) te gówno o którym napisałeś. Hipokryzja lvl wykop
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: Jak dla mnie jedynym problemem jest pryszczata gimbaza wywołująca gównoburze za pomocą tagów typu #pcmasterrace lub strzelająca żółcią pod każdym #pokazmorde . Resztę da się odpowiednio przefiltrować, ale to się wiąże restrykcyjnymi zasadami tagowania np. jeden tag dla każdego wpisu nt. manga, polityka, smieszne obrazki itp. Ale coś takiego można uzyskać tylko przez współpracę z moderacją, a wszelkie wpisy bez odp. tagu powinny być natychmiastowo
  • Odpowiedz
człowiek, któremu bliżej do 30, który nie ma problemów z zagadaniem do kobiet, nie mieszka z rodzicami, ma pracę i może po prostu kupić sobie grę, poza tym nie wchodzi na kwejki


@jaczyliktoo: Starość nie radość. Idź na elektrodę.
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: Sugerowanie, że Mirko kiedykolwiek reprezentowało wyższy poziom, niż demoty i kwejki xD Na tym właśnie polega idea mikrobloga - można sobie tutaj śmieszkować, wklejać śmieszne obrazki i pasty, pokazywać mordę czy żalić się ze swojej stulejarności - ogólnie taki Hyde Park. A jeśli chcesz poważnych dyskusji, to zapraszam na główną.
  • Odpowiedz
@kw401: no, reprezentowało kiedyś. Nie było czegoś takiego jak "śmieszkowanie" i "heheszki" w takim stopniu jest teraz, jakby jakiś różowy pasek wrzucił swoje zdjęcie to by został zmieszany z błotem, ba! Nawet zwykłe wpisy różowych były tagowane #attentionwhore :]

Wpisy nie pojawiały sie z taką częstotliwością jak teraz, było ich mniej i łatwo dało się oddzielić debili od wartościowych użytkowników, nie trzebabyło mieć zawalonej czarnej listy żeby móc
  • Odpowiedz
@kicioch: Właściwie to jakoś w tym tygodniu mija rok, odkąd mam tu konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie dlatego ciężko mi sobie wyobrazić, że kiedykolwiek atmosfera mogła być tutaj poważna. Ja wyznaję taki podział, że od poważnych dyskusji jest główna, natomiast mirko jest właśnie po to, żeby sobie pośmieszkować i pogadać o pierdołach.
  • Odpowiedz