Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że Mirko upada, dosłownie z dnia na dzień... kwejki, demotywatory, stulejarz który na portalach randkowych udaje kobietę i ciągłe rozdawnictwo za żebroplusy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako człowiek, któremu bliżej do 30, który nie ma problemów z zagadaniem do kobiet, nie mieszka z rodzicami, ma pracę i może po prostu kupić sobie grę, poza tym nie wchodzi na kwejki i demotywatory czuję się tu powoli jak w zoo, a jeszcze parę lat temu było tu tak normalnie.



#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #mirko
  • 85
  • Odpowiedz
@Pzanty: @panami: @kw401: witam gimbo elitę intelektualną, której dotyczył ten wpis. Widzę, że zdążyliście już wrócić ze szkoły do domu i zjeść obiadek. Wyczuwam silny #boldupy, szczególnie u @panami. Nie dziwię się, że nie wiecie jak wyglądało kiedyś mirko, skoro wasze konta nie mają nawet roku, nauczcie się dzieciaczki, że nie zabiera się głosu w sprawach o których nie macie pojęcia
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: bul dupy to masz ty. wykop jest #!$%@?,poziom jest #!$%@?, ale nic cie tu nie trzyma nie musisz tupac nozkami i plakac w kacie. Czasem sie trafi cos dobrego wiec tu siedze, polecam i tobie ten styl bycia atencjuszu
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: Hurr, mam tu konto dłużej od was, jestem tak bardzo elitarny.

A poza tym może byś nas tak oświecił, jak wyglądało mirko w tych starych, dobrych czasach? Skoro nie było śmiesznych obrazków i past, to tu musiało strasznie wiać nudą, zupełnie jak na głównej.
  • Odpowiedz
A poza tym może byś nas tak oświecił, jak wyglądało mirko w tych starych, dobrych czasach? Skoro nie było śmiesznych obrazków i past, to tu musiało strasznie wiać nudą, zupełnie jak na głównej.


@kw401: poprzegladaj sobie stare wpisy :] ja np bardzo miło wspominam zagadki logiczne od scyth'a albo wpisy Jester'a (zwłaszcza jego ody jak ktoś został zbanowany :D).

Jeśli dla Ciebie kwintesensją dobrego humoru są pasty i śmieszne obrazki
  • Odpowiedz
@kicioch: jest jakieś ukryte mirko "room" dla normalnych ludzi ja ty i ja i nam podobni, proszę o mnie nie zapomnieć, zaproszenie mile widziane (Przezorny Zawsze Ubezpieczony)

  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: Każdy portal z oparty na zawartości tworzonej przez użytkowników w pewnym momencie musi się zapaść pod własnym ciężarem. Rozumiem przez to obniżenie poziomu. Content jest dobry -> to ściąga dużo nowych użytkowników -> nowi użytkownicy piszą bardzo dużo treści, co siłą rzeczy powoduje, że wartościowe rzeczy stanowią mniejszy procent całości -> poziom się obniża -> sfrustrowani starzy kasują konta -> dalsze obniżenie poziomu powoduje, że "sezonowcy" odchodzą -> więcej
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: To jest ten słynny upadek kolego, jestem tu ponad 7 lat i było absolutnie do przewidzenia że wraz ze wzrostem popularności zrobi się tu kwejk, to całkiem naturalne. Siedzę tu tylko z sentymentu i głównie troluję, bo o poważnej dyskusji już nie może być mowy.
  • Odpowiedz
@KillBill:

@kicioch: jest jakieś ukryte mirko "room" dla normalnych ludzi ja ty i ja i nam podobni, proszę o mnie nie zapomnieć, zaproszenie mile widziane (Przezorny Zawsze Ubezpieczony)


Zabierzcie mnie ze sobą, chce iść z wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: Mam podobną sytuację - mieszkam sam, stała praca (przy komputerze - stąd bordo) etc.

Ale jak przy wszystkim, tak przy korzystaniu z mikro trzeba myśleć. Czarnolistować co się nie podoba, zasubskrybować kilka niszowych tagów, gdzie mają miejsce ciekawe dyskusje. A w gorące wchodzić dla rozrywki, a nie dla filozoficznych dysputów.
  • Odpowiedz