Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że Mirko upada, dosłownie z dnia na dzień... kwejki, demotywatory, stulejarz który na portalach randkowych udaje kobietę i ciągłe rozdawnictwo za żebroplusy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako człowiek, któremu bliżej do 30, który nie ma problemów z zagadaniem do kobiet, nie mieszka z rodzicami, ma pracę i może po prostu kupić sobie grę, poza tym nie wchodzi na kwejki i demotywatory czuję się tu powoli jak w zoo, a jeszcze parę lat temu było tu tak normalnie.



#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #mirko
  • 85
  • Odpowiedz
Ale skoro nie jesteś 'przegrywem' ani nie lubisz humoru a'la Kwejk, to ja się pytam czego ty szukasz na mirko?


@Captaii: mirko nigdy nie było dla przegrywów, nie było też pełne gimbohumoru, z tego co napisałeś wnioskuje, że tylko takie oblicze mirko znasz, to smutne bo przez większość czasu było tu ciekawie, były fajne rozmowy, mistrzowie ciętych ripost i w porównaniu do tego co jest teraz, było po prostu kulturalnie
  • Odpowiedz
  • 5
@jaczyliktoo: Tak. Ty. Po pierwsze jesteś nołnejmem z zerową aktywnością na mirko, a wopowiadasz się jak alfa i omega. Po drugie inputujesz mi rrzeczy, których nie napisalem. Po trzecie porownujesz najgorsze rzeczy z dzisiejszego mirko z własnym, nieistniejacym nigdy wyobrażeniem starego mirko, które jakoby miało jakiś poziom. Obrazki typu demoty, biedne żarty, riposty żywcem przepisane z mistrzów i #!$%@? o dupie Maryni to jest właśnie to co tu było od
  • Odpowiedz