Wpis z mikrobloga

Moja żona dokonała po raz kolejny aktu czynnego terroru pod pretekstem zbliżających się świąt.

Wracam z pracy, zerkam na swoją małą półeczkę, ostatni przyczółek mojej utraconej w dniu ślubu autonomii.

A tam ... #!$%@? jak by ktoś wrzucił granat, połowa rzeczy #!$%@? do śmieci i co ...

... i #!$%@? jedyne co do powiedzenia miała kobieta to ... no ja tylko kurze przetarłam, NIC naprawdę NIC nie ruszałam.

Po wytknięciu kilkudziesięciu uchybień (w sensie że coś przestawione. coś wyrzucone) płacz, facet zły bo ona dobrze chciała a ja się czepiam.

Jako że z terrorystami się nie negocjuje tylko od razu się do nich strzela, dziś ja robię jej porządki w jej szafach, i będę przestawiał bądź #!$%@?ł do śmieci wg własnego uznania.

___

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #terroryzm
  • 266
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale zawsze ktoś kto nie dupczył będzie gorszy od tego kto dupczył chociażby 10 razy. Zresztą, co innego mówicie a co innego czynicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zwyczajnie: w przypadku dziewic jest identycznie, chociaż faceci nie kryją że nie chcą kobiety która nigdy seksu nie uprawiała
  • Odpowiedz
@GreenHood16794:

bo ona dobrze chciała a ja się czepiam


Życie z kobietą wygląda tak, że jeśli z nią rozmawiasz na tematy poważniejsze niż śnieg za oknem, to musisz zawsze KŁAMAĆ. Nawet jak się z nią zgadzasz, to KŁAMSTWO jest najlepszym rozwiązaniem pozwalającym zachować domowy spokój. Dlaczego? Dlatego, że na kobiety nie wpływa tyle stan faktyczny, co wyobrażenia, które uruchamiają odpowiednie emocje (lub emocje, które uruchamiają wyobrażenia, nie znam się). Tylko
  • Odpowiedz
@wojcieh: ja wygrałem z moim różowym paskiem: spór był o to, że na czas mistrzostw przestawiłem kanapę na środek pokoju bo za daleko miałem od telewizora. Na szczęście kanapa duża i ona sama nie dawała rady a głupio jej było za każdym razem wołać moją teściową aby jej pomogła. Więc oczywiście bez walki się nie obyło, ale na swoim postawiłem. Później znowu kanapę postawiłem na środku pokoju ale przy ścianie
  • Odpowiedz
  • 1
@zwyczajnie: Nie wiem czy to mi się taki ewenement trafił czy to działa na większą skalę - nie miał nikogo przede mną, a pokazał mi co to seks. Nie chciałam go z łóżka wypuszczać. A taki niepozorny:)
  • Odpowiedz
faceci nie kryją że nie chcą kobiety która nigdy seksu nie uprawiała


@lukasyyyy: czy ja wiem, na pewno nie jest to u facetów tak jednoznaczne jak w drugą stronę

@Pzanty: bym ja jeszcze jakiś na horyzoncie miał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz
czy ja wiem, na pewno nie jest to u facetów tak jednoznaczne jak w drugą stronę


@zwyczajnie: jest, ja bym nie chciał i dziewica jest u mnie stracona na starcie. Wielu facetów ci to powie. Nawet facet ktory nigdy nie ruchał wolałby spróbować z doświadczoną.
  • Odpowiedz
Żadne wet za wet, to nie chodzi o to by się zemścić a o to by kobieta poczuła. Kobiety same pierdyliard razy powtarzają, że one są emocjonalne itd, że one poznają świat przez odczucia a nie logikę.


Jestem osobiście zdania że elementarne prawo natury to akcja -> reakcja, przyczyna -> skutek, poznawanie tych zależności to zdobywanie wiedzy i mądrości. Cześć ludzi potrafi zrozumieć że gorący ogień podgrzewa wodę, więc i pewno woda jest gorąca, a część ludzi po prostu musi się oparzyć wrzątkiem. Kobiety z natury wolą doświadczenia niż estymacje, dlatego nie chce krzywdzić mojej kobiety odmawiając jej tego doświadczenia jakim jest wtargnięcie do autonomii.


Nie chce krzywdzić mojej kobiety wysyłając jej mylne sygnały na temat tego co jest a co nie jest akceptowalne, dlatego też w kobiecym języku (poprzez czyny a nie deklaracje) muszę wyartykułować swój brak aprobaty.


Nie
l.....a - > Żadne wet za wet, to nie chodzi o to by się zemścić a o to by kobieta poc...

źródło: comment_xV7z6AhK3vHRaBDJX3ab7usf8GVpyeE9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz