Wpis z mikrobloga

Moja żona dokonała po raz kolejny aktu czynnego terroru pod pretekstem zbliżających się świąt.

Wracam z pracy, zerkam na swoją małą półeczkę, ostatni przyczółek mojej utraconej w dniu ślubu autonomii.

A tam ... #!$%@? jak by ktoś wrzucił granat, połowa rzeczy #!$%@? do śmieci i co ...

... i #!$%@? jedyne co do powiedzenia miała kobieta to ... no ja tylko kurze przetarłam, NIC naprawdę NIC nie ruszałam.

Po wytknięciu kilkudziesięciu uchybień (w sensie że coś przestawione. coś wyrzucone) płacz, facet zły bo ona dobrze chciała a ja się czepiam.

Jako że z terrorystami się nie negocjuje tylko od razu się do nich strzela, dziś ja robię jej porządki w jej szafach, i będę przestawiał bądź #!$%@?ł do śmieci wg własnego uznania.

___

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #terroryzm
  • 266
  • Odpowiedz
  • 1
@GreenHood16794: Paaaaaaanie półeczkę? Moja ostatnio przeszła samą siebie! Wracam z roboty, zjadłem obiad i dziewczyny wołają mnie do swojego pokoju żebym się z nimi pobawił. Wchodzę, a tam łóżko piętrowe z litego drewna przestawione na drugi koniec pokoju! Czemu, jak po co, ogólnie WTF?! A bo tak lepiej wygląda. Kobita 50kg żywej wagi!

#truestory
  • Odpowiedz
@GreenHood16794: Bo nie możesz do niej z ryjem wylatywać od razu "hurr durr ruszałaś moje rzeczy jksfhjksfsh" tylko to trzeba na spokój. Podchodzisz od tyłu, łapiesz ją za dupsko i mowisz "aleeee posprzątałaś...". Ona już sie cieszy i ma mokre gacie a ty dodajesz niby głupokowato "a z moją półeczką to co sie znowu stało? Sąsiad chyba poprzestawiał bo na pewno nie moja kicia" i ona chichocze jak siedmiolatka i
  • Odpowiedz
  • 2
@trgf: nie, bo jej wytlumaczysz ładnie chwile przed, trochę w trakcie i chwile po i za każdym razem jak podejdzie do tej półki to jej się przypomni :). Daje wam złote rady misiaczki, ale skoro wy wiecie lepiej to róbcie po swojemu :)))
  • Odpowiedz
@Cherbata: A walisz z liścia czy zadajesz boksa? Opisz mi dokładniej jak to robisz? Z nienacka np. stoicie na czerwonym świetle i wypłacasz jej bombe? Czy patrzysz prosto w oczy?
  • Odpowiedz
@GreenHood16794: moja matka wywaliła mi kolekcję Secret Servis którą dostałam od wujka, a którą chciałam kiedyś pokazać dzieciom przy playstation10 i xboxfive ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do dziś nie mogę przestać czuć złości i smutku. Nigdy czegoś takiego nie zrobię facetowi.
  • Odpowiedz